1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC Botherhood - 3 osiągnięcia

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez kubek, Grudzień 10, 2010.

1. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poszukuję pomocy w sprawie 2 osiągnięć z AC:B, mianowicie "Fortuna kołem się toczy" i "Orła cień". Aaa, i bym zapomniał: "Wiosenne porządki"(Nie wiem, gdzie znaleźć miotłę)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Fortuna kołem się toczy -> wrzuć pieniądze do studni ( otwierasz koło broni i tam wybierasz sakiewkę )
    Wiosenne porządki -> miotłę mają niektórzy ludzie potem wybierasz pięści i wciskasz B gdy stoisz nad bronią

4. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Orła Cień - gdy odblokujesz spadochron musisz wejsc na szczyt flagi na Castel Sant Angelo (Taflage widac prawie z kazdego zakatku rzymu) I jak sie juz wdrapiesz to z niej skocz i otworz spadochron

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wiem gdzie znaleźć miotłę ! Dokładnej lokalizacji niestety nie mogę podać, bo jej nie znam, ale mogę podać 2 misje które miały miejsce obok miejsca z miotłą: 1. Początki przybycia do Rzymu, po tym jak się uleczysz, i pogadasz z Machiavelim, połazisz z nim na mieście, dostaniesz misje by zabić jakiegoś tam kata, idziesz na miejsce misji, i widzisz kolesia który płacze, przed szubienicą na której wisi jego żona, tam właśnie jest miotła, (po rozmowie z tym kolesiem checkpointem misji jest właśnie zabić tego kata) lub 2. Ostatnia misja z 8 sekwencji, gdy walczysz Asasyni vs Żołnierze Borgii, gdy wspierają Cię Bartolomeo, La Volpe, Niccolo i Claudia, a Cesare zza bramy wygłasza swoje dyrdymały, po prawo od dziania się tej akcji jest ta sama szubienica (patrząc na bramę za którą stoi Cesare). Także odegraj jeszcze raz ostatnie wspomnienie z 8 sekwencji, zobacz na mapie gdzie to jest, ukończ misję, i idź na tą szubienice w wolnym bieganiu między misjami, chapaj za miotłę i na strażników! :D

6. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To akurat wiem :) A powiesz mi jeszcze skąd wziąć spadochron?

7. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wykonaj wszystkie misje dla Leonarda,te związane z niszczeniem jego maszyn (łódka, powóz, czołg i maszyna latająca) wykonasz je wszystkie - pojawi się cut scenka w której Leonardo da Ezio spadochron, jako wynalazek tylko dla niego :)

8. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Żeby nie zakładać nowego tematu napisze tu mój problem.Chce zrobić osiągniecie Mailer Daemon, ale żeby go zrobić muszę wyjść z animusa tylko, że już skończyłem fabułę i nie mam już takiej opcji w menu.Próbowałem nawet cofnąć się do innej sekwencji ale to też nic nie daje.Czy jedyne co mogę zrobić to rozpocząć grę od nowa??

9. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Niestety, ale tak, musisz zacząć grę od nowa, dojście do 2-3 sekwencji gdzie będziesz mógł wyjść za animusa, zajmie 1-2 h, to i tak dobrze w porónaniu do AC II gdzie achieva z kopnięciem z maszyny latającej miałeś na środku fabuły :p

10. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Zrobiłem już to osiągniecie i dzięki za pomoc, ale teraz mam problem z osiągnięciem "Show Off" z tego co zrozumiałem to trzeba zrobić 10 zadań dla gildii.Więc zacząłem robić zadania dla kurtyzantek i zabójstwa które są zawsze w gołębniku i zrobiłem 10 zadań ale osiągnięcia dalej nie ma, może zadania zabójstwa się nie liczą bo nie jestem pewien czy to zadania gildii.

11. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz zrobić 10 zadań ze wszystkich gildii, w każdym wykupionym budynku dla każdej frakcji (najemnicy, złodzieje, kurtyzany) jest tablica z zadaniami od każdej z gildii, wybierz sobie z nich wszystkich 10 najłatwiejszych i zrób je i osiągnięcie wyskoczy, dodam, że w kryjówce Ezio jest tablica zadań assasynów, one też się zaliczają do tego osiągnięcia. Zlecenia zabójstw z gołębników się nie zaliczają do tego osiągnięcia.

12. Werkos

Werkos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak zrobic Mailer Daemon bo jak wyjsc z animusa wiem tylko z tym mam problem a i gdzie znalesc artefakt w realnym swiecie?

13. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Werkos, nie pisz tak chaotycznie bo nie da się czytać. Jak będziesz w 3 sekwencji albo i dalej, to gdy kilkniesz start, 2 od dołu opcja to będzie "wyjdź z animusa" kilkasz, i desmond wraca do reala, chodzisz po sanktuarium, i szukasz świecącego się laptopa, jest przed posągiem Altaira, klikasz dowolny przycisk i Desmond wbija na ten komputer, wybierasz jego konto, on wpisuje hasło, czytasz maila i masz.

Artefakt, to gdy wyjdziesz z animusa (np, po przeczytaniu maila,) wyjdź z sanktuarium, schodami w górę, aż nie wyjdziesz na zewnątrz, masz 10minut do powrotu spowrotem do sanktuarium, wejdź na szczyt Willi (tego budynku największego z flagą) i obkrąż dach, będą tam 3 dziury po armatach, w jednej będzie artefakt, "wejdziesz" na niego i już :)

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Witam zostały mi dwie flagi do zebrania z Katedry Św. Piotra... Jestem tuż przy tej na obelisku tylko nie wiem jak ją zgarnąć .... Pomocy :)

15. Werkos

Werkos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Acha zapomnialem jeszcze o jednym osiagnieciu,
    Jak odblokowac te tajemniece obietku 16,
    tak wogule kto to jest?

16. MarcinekZ

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Nie wiem czy grałeś w 2, ale to był też pacownik animusa, on byl przed toba, ale za duzo spedzil czasu w animusie. Poszukaj sobiie jakiejs mapki z glyphami (tymi kodami) albo po prostu chodz po miescie uzywajac wzroku orla. Wtedy pojawia sie taka swieaca dziura w scianie, wchodzisz i rowiazujesz zagadki, nieraz trudne ;p

17. MaverickPL

MaverickPL Guest

Mozesz tez wejsc w menu i sprawdzic na liscie odkrytych miejsc te przy ktorych bedzie ikonka oka. To obiekty w ktorych mozna znalesc wskazowki od obiektu 16. Idziesz w dane miejsce, uzywasz wzroku orla i szukasz dziuty w murze.
    Zreszta bylo to wyjasnione na poczatku gry...

18. voldt437

voldt437 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    relevantmatch juz jutro pewny mecz!kurs przedzial 5-10 ! zapraszam!

19. MarcinekZ

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Co to ma być? Spam?

20. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    W koloseum gdzie jest dziura w ścianie bo nie moge znaleść?

21. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    wbij na konia, włącz orli wzrok, i biegaj dookoła, bo glif jest na zewnętrzenej stronie koloseum, gdzieś przy górze, najlepiej to na YT poszukaj...

Wczytywanie...

Poleć forum