1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC:Brotherhood bez internetu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fragowsky, Sierpień 25, 2011.

1. Fragowsky

Fragowsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zamierzam kupić AC:Brotherhood ale w opisie gry wyczytałem, że wymaga stałego dostępu do internetu i teraz nie wiem czy był to opis wersji PC i ktoś źle wkleił czy na X360 jest tak samo i bez internetu nie będę mógł zagrać w single. Prosiłbym o pomoc i z góry przepraszam jeżeli taki temat był, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Pozdrawiam Rafał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To dotyczy wersji na PC. Na Xbox 360 można grać normalnie bez połączenia z XBL :) no chyba że chcesz grać na multi :)

4. Fragowsky

Fragowsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje bardzo za odpowiedź :) Pozdrawiam.

5. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hola amigo. Z tego co widziałem to potrzebuje internetu, aby gra włączyła się. Na necie można pobrać AC: B i we wszystkich wersjach pisze, że wymagane jest połączenie z internetem.

Rozmowa użytkowników o kopii gry :

" - Dodatkowo od siebie dodam, że podczas logowania się na obcy profil należy naciskać Y na padzie i warunkiem odpalenia gry jest podłączenie do neta, nie musisz posiadać pakietu gold.
    - to znaczy, że jak 100 osób podłączy się do XBL i zaloguje jako jeden i ten sam użytkownik to nic się nie stanie ?
    nie ma za to bana nie kasują kont itp ?
    - Łączysz się na chwilkę przez profil właściciela aby odpalić grę po czym przelogowywujesz się na swój."

Możliwe, że się mylę, ponieważ to jest w końcu pirat i nie sprawdzałem tego osobiście. Jeżeli tak jest to niech ktoś mnie poprawi, bo nie chcę użytkownika wprowadzać w błąd.

6. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie czytasz ze zrozumieniem, gdzie on tu wspomniał że ma zamiar grać na piracie (no-jtag)? No chyba że ja nie umiem czytać...

7. dennykropka

dennykropka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gambit95 wspominał o grze Games on demand ( werja do ściągnięcia). Jeśli chodzi o płytę to działa bez neta ( mam pirata :p ).
    Pozdro.

8. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Okey, mi też się to przyda. Przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Wczytywanie...

Poleć forum