1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC Brotherhood - niemozliwe do nagrania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sid85, Lipiec 21, 2012.

1. sid85

sid85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, moj porblem dotyczy powyzszej gry. Sciagnalem juz druga wersje tej gry i nadal nie moge jej nagrac, ale od poczatku. Mam naped hitachi 78/79, LT+ 2.0, specjalnie zakupilem nagrywarke liteon ihas zeby mi zaczely chodzic najnowsze gry. przejrzalem juz wszystkie poradniki i robilem wedlug instrukcji i dalej mis ie ta gra nie chce uruchomic, pomozcie bo juz co najmniej 10 plyt verbatim poszlo na darmo

Dodam ze w abgx360 dogrywa mi topologie i nie ma zadnej linijki mowiacej o zabezpieczeniach ap25

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jest na forum poradnik jak nagrac gre pod lt 2.0 zastosuj sie dokladnie do niego i musi dzialac, bo mnie dzialala

4. sid85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Juz dwie plyty nagralem wedlug tego poradnika i nic. Teraz jeszcze dociagnalem latke ap25 pod assasina i zainstalowalem ja w gre, ale jak przepuszczam przez abgx360 to wyskakuje mi ze ap25 jest niezweryfikowane i nie moze znalesc tych plikow w bazie danych

5. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mi na przyklad Hitachi v.78 czyta gry z dograną topologią pod LT 3.0, ale to chyba z powodu, że trafił mi się model nie obsługujący AP2.5 (zdarzały się takie przypadki). Starsze modele na bank nie obsługiwały AP2.5. Gry nagrywam IHASem podobnie jak w poradniku i wszystko śmiga.

6. sid85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przed chwila nagralem ac revelation wedlug poradnika i tez ****, pojawia sie uruchom gre a potem mnie cofa do ekranu glownego, niech ktos pomoze bo juz nie moge z tym xboxem

7. sid85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba doszlem o co kaman. Rozebralem konsole, podpialem naped pod kompa i w jungleflaserze wyskoczylo mi ze mam naped hitachi spoofowany na liteon, i tera moje pytanie czy jezeli uda mi sie cofnac spoofa to bede mogl grac w najnowsze gry i te z zabezpieczeniem ap25 czy zostaje mi tylko zakup nowej konsoli???

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    musialbys kupic naped liteona i bedzie dzialac

9. sid85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale Jesli cofne spoof to powinno dzialac tak?? Jesli ktos moze to prosilbym o link lub wytlumaczenie jak to zrobic, bo np jak chce wgrac lt to nie widzi mi napedu

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Pomoze ktos???

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum