1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ac brotherhood osiągnięia problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ScalierWig PL, Kwiecień 14, 2012.

1. ScalierWig PL

ScalierWig PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hejka.ostatnio wziąłem się za robienie osiągnięć w grze assassins creed brotherhood i mam z nimi problem bo niektóre osiagnięcia wchodzą bez problemu a inne znowu mi nie wyskakuja chociaż wszystko robię dobrze co to może być za problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to ze napewno nie robisz ich dobrze, w innym wypadku zawsze sie odblokuja

4. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Ja np robię dobrze bo nawet wg filmiku na YouTube i np osiągnięcie z kradzieżą koni nie odblokowuje się, z zabiciem 10 żołnierzy deszczem strzał też nie (nawet już sobie przekladalem zwłoki z kupki na kupkę i liczyłem że 10), i osiągnięcie że spadając ze spadochrnu trzeba zabić dwóch strażników na raz też nie działa mimo wielu prób :(

5. RastaManiu

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Da ktoś podpowiedź jak prawidłowo zrobić osiągnięcie z okradaniem Herolda i z kradzieżą koni??

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  7. RastaManiu

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    No właśnie widziałem ten filmik i niestety mimo, że tak robie to to się nie zalicza :( Tak samo z Heroldem, przekupuje go i okradam zaraz po przekupstwie, nie wbija się achiv, przekupuje go i chwile czekam i okradam, też nie działa achiv :(

Wczytywanie...

Poleć forum