1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC Brotherhood problem z misją :/

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez roland187, Styczeń 6, 2011.

1. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam od kilku dni nie mogę przejść misji "jedno jabłko dziennie". To ta misja co mam nie całe 4min na dotarcie do tego dużego budynku za Cesarem podczas gdy gonią mnie straże na 100% aktywności :/ Gdy już dotrę do tego budynku to tam pokazuje że to jeszcze nie jest cel główny a tam jest płot i nie wiem jak się tam dostać :/ w solucji piszą że tam są jakieś otwarte drzwi po lewej ale ja ich nie widziałem :/// Proszę o pomoc bo mi się gra marnuje 2 tydzień
    :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

W tej chwili nie pamietam dokladnie tej misji. Mozesz opisac dokladniej o ktory budynek chodzi? Watykan czy co?
    Jesli Watykan, to wejscia do niego byly dwa, roznie dostepne w zaleznosci od misji. Albo na prawo od mostu prowadzacego do niego, trzeba skoczyc po palach na podest, i jest tamdziura w ogrodzeniu, albo przez drzwi na dziedziniec. Idac przez most, skrecasz w lewo i zaraz przed brama masz drzwi po prawej stronie. Potem z dziedzinca albo masz otwarta brame do srodka, albo w rusztowaniach wskakujesz na mur.
    Chyba ze chodzi o ktoras inna misje, nie pamietam teraz ich nazw.

Zreszta jak poszukasz na YouTube to pewnei znajdziesz kogos kto wrzucil sposob przejscia.

4. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi się zdaje, że musisz zgubić pościg zanim dobiegniesz do Watykanu, a tam używasz wzroku orla na centralnej rzeźbie na dziedzińcu.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Zaczyna się misja, do dajesz dzidę na poziomy ulic, by przywołać konia, wsiadasz i biegniesz do Bazyliki św Piotra, strażami się nie przejmuj, jak na nich nie wbiegniesz to Cię nie ubiją, ani nie zwalą z konia. jak dobiegniesz na dziedziniec, albo raczej plac, gdzie będzie masa kardynałów i po środku fontanna, to biegnij dalej przed siebie, na schody, i będą tam parę bram/drzwi i jedne będę otwarte (po prostu jak biegniesz od początku misji do Bazyliki, tak cały czas w tym samym kierunku) wbiegasz po nich i jesteś już na właściwym dziedzińcu, widać na środku taką złotą szyszkę, obejdź ją dookoła, i naciszniesz odpowiedni klawisz i po sprawie :)

6. MaverickPL

MaverickPL Guest

A... to ta misja.... to jeszcze uciekajac pamietaj ze przed wejsciem na ten dziedziniec musisz zgubic poscig. Potem wbiegasz do srodka i tak jak pisal MrDraiger, uzywasz wzroku orla, ogladasz "szyszke" i tyle.

7. roland187

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Aha dobra dzięki :D Już wszedłem na ten dziedziniec i włączyłem wzrok orła ale podświetla mi tylko ławki :/ Chyba dlatego że nie zgubiłem pościgu ? A jak już zgubię to powinno być możliwe kontynuowanie misji ? Bo tam jest taki znacznik żeby wejść ale to nic nie daje :/

8. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musisz zgubić pościg, potem będzie dobrze wszystko. U mnie nie było problemu żadnego.

9. roland187

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    OK spoko dzięki wszystkim jeszcze dziś spróbuję :D

Wczytywanie...

Poleć forum