1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC Brotherhood, problem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Potki, Październik 7, 2011.

1. Potki

Potki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Ściągnąłem AC Brotherhooda wersje RUSSOUND RF LT+ i po pierwszym wypaleniu gry wyskoczył błąd:

Nieobsługiwana płyta

Płyta nie jest obsługiwana
    Aby uzyskać pomoc, przejdź na stronę:
    www.xbox.xom/support

Spróbowałem przelecieć go abgx360. Wyszło, że: AP25 replay sector does not match the one in the database! ... później ściągnęła się aktualizacja jakaś i na końcu już na zielono było: AP25 replay sector was succussfully fixed!

Reszta na zielono oprócz jednego: Game partition CRC does not match the verified ini! ... dalej: Stealth was verified but game data wasn't. Na końcu SplitVid - valid, L1 video - zero padded.

Posiadam LT+ i nie wiem czy teraz już ten Brotherhood mi pójdzie? Proszę o pomoc, ponieważ za bardzo się na tym nie znam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kp2006

kp2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Jaki masz w ogóle LT +?

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    LT+. przecież pisze. Patche musisz znaleźć sobie sam i dograć ręcznie, bo te w abgx dogrywają do dasha 13146 i do odpalenia na LT 1.9, 1.91 lub 2.0

6. teksas77

teksas77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja tez mam problem...mam LT+ 2.0 i najnowszego dasha. Przerabiam przez abgx i tez pisze że "płyta nie jest obsługiwana" (AC Brotherhood). Kurde nie wiem co mam zrobić. Jak zaczynam przerabiać przez abgx pojawia mi się takie coś na poczatku

"AP25 replay sector is blank!" na czerwono

I później na końcu

"AnyDVD style corruption was not detected!
    Game crc=F4CC3E5C"

Nie wiem czy to dobrze czy źle

7. Potki

Potki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięki, będę próbował

8. kp2006

kp2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "AP25 replay sector is blank!"
    jeśli tak pisze to na pewno Ci nie pójdzie, abgx powinien to automatycznie zpatchować

9. Przemek Kurowski

Przemek Kurowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja nagrywalem ac:b wszystko spatchowalem a abg wszytsko dobrze... ale jak wlaczam gre to wyskakuje ze mam uruchomic ponownie lub przetrzec sciereczka... wiec nagralem drugi raz i to samo tylko nie w tym samym miejscu... nagrywalem z predkoscia 2.4... czy to zle?? teraz jak bd nagrywal to na 1x.
    ale czy mozna prosic o jakies odp??:(:(

aha mam lt+2.0

Wczytywanie...

Poleć forum