1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC Brotherhood pytanie jedno.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kacperex, Wrzesień 28, 2011.

1. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Witajcie szukałem na forum, jednak wszystkie posty są stosunkowo stare, nie chciałem odkopywać.
    Otóż mam tę wersje http://chomikuj.pl/stiudent/GRY+XBOX/*e2*96*baAssassins+Creed+Brotherhood+PL wersja GLOBAL.

Niestety w skanowaniu AGBX mam błędy jakieś crc poniżej screen. Gra wypakowała się normalnie, bez problemów. Nagrałem jedną płytkę, ale wyszła mi informacja, że zły rodzaj płyty, czy coś w ten deseń.

Czy coś jeszcze muszę tu dogrywać? Bo koleś napisał, że " - ISO spatchowane ABGX360 i gotowe do nagrania. "

Link do screena ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysiek - Zamość

Krzysiek - Zamość Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    skan z ABGX360 jest dobry, ten czerwony napis oznacza że gra ma napisy polskie stąd taki komunikat. Nagraj na dobrą płytkę - Verbatim DVD+R DL i będzie wszystko dobrze.

4. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Właśnie, że wypaliłem na Verbatimku. Nic, spróbuje raz jeszcze Krzysztofie! Dzięki za radę!

Wczytywanie...

Poleć forum