1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC Brotherhood William SPOJLER!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jesters, Marzec 22, 2011.

1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

No tak przeszedłem grę i jak dużo ludzi nie rozumiem zakończenia. Zainteresował mnie fragment z początku dodatku Porwanie Leonardo Da Vinci gdy ktoś mówi coś w stylu 'podłącz go z powrotem Williamie' (te same głosy co się pojawiają przy napisach na końcu gry gdy jest wspominane coś o animusie nie pamiętam dokładnie ) Moje pytanie kim jest ten William :D Przeszedłem jedynkę jak i dwójkę AC lecz nie mogę sobie przypomnieć kim on jest. Jeżeli ktoś pamięta proszę o przypomnienie bardzo mnie to ciekawi, i nie mogę się doczekać trójki (jeżeli wyjdzie) aby poznać dalszą historie : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xbox1

Xbox1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    William to ktoś z głównej siedziby Assassynów, towarzysze Desmonda z nim korespondowali przez maile. Głównie chyba Lucy.

4. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Myślę, że William to ojciec Desmond'a przecież zna go doskonale, w sensie, jest taka mowa, typu, że Desmond na pewno się obudzi, ze śpiączki. Wygląda na to, że William go doskonale zna, a w serii nie było o nim mowy. Poza tym w mailach piszę, William M., być może William Miles. Wszystko jest możliwe, w końcu, Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.

5. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no tak też na eng stronce doczytałem ze to może być jego ojciec i jest głównym zarządcą asasynów. Myślę że w następnej części właśnie on będzie podpinał Desmonda pod animusa :D

6. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    William M. to na 90% William Miles - ojciec Desmonda Miles'a (głownego bohatera gry)

Wczytywanie...

Poleć forum