1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC: Brotherhood

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CamiRevi, Grudzień 15, 2010.

1. CamiRevi

CamiRevi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Witam! Mam takie pytanie czy na nieprzerobionej konsoli bedzie dalo sie spolszczyc jakos gre bo bede mial ja od cioci z ameryki (moze i to dziwnie brzmi ale to prawda .) A chcialbym zeby byla po polsku czy jest taka mozliwosc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie. Ponadto nie chce Cię martwić ale jeśli konsole kupiłeś tutaj tj. w Europie to gier ze Stanów raczej nie odpalisz ponieważ w Europie obowiązuje format PAL a w Stanach NTSC a co za tym idzie nie odpalisz gier ze Stanów na konsoli która była kupiona w Europie.

4. CamiRevi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    No to nie ciekawie a co moge zrobic zeby dzialaly?

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli gra będzie w NTSC, a konsolę masz w PAL, to takiej gry nie uruchomisz na swojej konsoli (jeżeli nie masz jtaga)

Módl się, żeby gra była Region Free.

Co do spolszczenia, to nie spolszczysz, nie ma szans.

6. ZDZISIU222

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Albo musiałbyś kupić konsole która obsługuje format NTSC, albo grać na grach które są w formacie PAL, a takie są tylko w Europie (i w Australii podajże). Najprawdopodobniej nie dasz rady uruchomić gry ze Stanów na swojej konsoli( oczywiście jeśli nabyłeś ją w Europie, jeśli jest np. kupiona w Stanach to problemu nie ma)

eXtrim
    To oryginały są sprzedawane też w formacie REGION FREE? Nie wiedziałem;)

7. CamiRevi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    A co to jtag? I czy mi to pomoze? Kurde no nie podoba mis ei sytuacja tyle czekalem na ta gre :p Aha a gdzie moge sprawdzic czy ona jest Region Free

8. ZDZISIU222

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jtag to taka przeróbka która pozwala na odpalanie gier na XBOXIE niezależnie od regionu. Ponadto można na tym odpalać gry przy których było coś kombinowane np. zmienione pliki językowe albo dodanie w grze jakiegoś patcha. Nie za bardzo się w tym orientuje ale z tego co wiem Jtag'a da się wgrać tylko na konsolach które zostały wyprodukowane przed 2009r. po za tym taka przeróbka kosztuję kilkaset zł. i mało ludzi ją robi. Z tego co mówiłeś wcześniej nie masz przerobionej konsoli, więc Jtaga też na pewno nie masz.
    Moja rada. Powiedz cioci żeby zamiast gry przysłała ci trochę dolarów, to kupisz sobie oryginała tutaj i to po polsku:)

Na pudełku gry w prawym górnym rogu masz napis w jakim jest formacie, PAL NTSC czy REGION FREE (szczerze powiedziawszy to ja się nie spotkałem z taką sytuacją żeby oryginał był w REGION FREE ale może są takie wydawane)

9. CamiRevi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Najgorsze ze juz wyslala no i przykro :p Jest jakas lista z grami Region Free?

10. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    JTag to pewnego rodzaju przeróbka płyty głównej Xboxa, daje multum nowych możliwości, kosztem Xbox Live. Nie jest możliwa, jeśli masz soft w wersji od 8955.

11. CamiRevi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
  12. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wydaje się być okej, w version patrz NTSC.

---

Nie MARVEL, LOCAL, GLOBAL i inni ktktórzy wydają światowe release są czarodziejami ;]

Są gry, które są oznaczone danym regionem, ale działają wszędzie (np Fable III)

13. CamiRevi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Jakos mi ulzylo :) dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum