1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC II Grobiowiec w Wenecji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcinpl25, Grudzień 9, 2009.

1. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    A więc nie mogę dostać się do grobowca w wenecji. Pokazał mi się on sam po zabiciu Emilio zabiłem już tam wszystkich strażników a było ich dość sporo. Wejście na górze jest ogrodzone bramą z kolcami. Nie da się po nie wspiąć. Próbowałem przez te "balkony" ale na nie też nie wiem jak wbić.

Jak by ktoś wiedział to bardzo proszę o małą instrukcję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Aby dostać się do grobowca w Wenecji (tego pierwszego) musisz wejść na balkona tam gdzie są łucznicy. Najlepiej zrobić to od strony remontowanej gdzie są bloczki po których można skakać. Następnie idąc od tamtej strony wystarczy dojść do momentu gdy na już wspomnianym balkonie jest drabina. Jest ona z boku całego tego balkonu i prowadzi wyżej do skrzynki z pieniędzmi :D. Obok tej drabiny powinieneś mieć wejście w ścianie :)

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Dzięki nawet nie zauważyłem bo myślałem że jest w środku

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ludzie pytajcie w głównym temacie AC2 lub w pomocy w grach! nie róbcie w tym dziale śmietnika

Poleć forum