1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC II Osiągnięcia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BushyAxis793, Wrzesień 1, 2011.

1. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Witam ,mam pytanie odnośnie osiągnięć w AC 2, mianowicie jak wykonać to osiągnięcie:

Zabij dziesięciu wrogów, nie wychodząc z walki i nie otrzymując ani jednego ciosu( mogę zrobić zadymę bombką czy nie?)

Przewróć naraz pięciu strażników za pomocą broni z długim drzewcem(chodzi o miotłę?)

Wygraj wyścig ze złodziejami!(w której sekwencji jest to wyzwanie?)

Zabarw swoje ubrania następującymi kolorami: heban z Mokradeł i kość słoniowa z Mokradeł(nie mogę znaleźć tych kolorów-jestem w Wenecji)

P.S. W razie czego będę dopisywał nowe osiągnięcia, z którymi mam problem, aby nie tworzyć nowego tematu:)

Z góry bardzo dziękuję:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    AD1 Bombka chyba nie pomoże, bo rzucając ją wychodzisz automatycznie z walki. Zbierz sobie kilku, wybij kontrą i pozostaw sobie jednego, Przesuwaj się w miejsca, gdzie dołączą kolejni i tyle
    AD2.Halabarda. Nauczysz się walki w willi
    AD3. Dodatkowe misje, dostępne na mapie ( o ile pamiętam)
    AD4 To bodajże ( nie pamiętam nazwy krainy) ale tam, gdzie ratujesz z wysepki Catherinę Sforza

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1. tak najlepiej użyć bombę dymną
    2. chodzi o tą włócznie co przeważnie strażnicy mają ( ci ulepszenie)

edit: ja do tego osiągnięcia użyłem bombę dymną ..

5. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Dzięki Wielkie Panowie za Pomoc:)

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Pozwolę sobie wtrącić jeszcze co do 1 punktu, ja zrobiłem to tak: dałem jedną bombkę dymną, 3 zabiłem, dałem drugą bombkę, 3 zabiłem =6, rzuciłem trzecią bombę, 9 zabitych i... zonk, walka otwarta się zakończyła (czyli jakbym wyszedł z walki) wróciłem do statusu incognito, z lekka się wpieniłem bo długo zbierałem rycerzy, ale zacząłem gonić typa który uciekł z walki i przerwał mi to osiągnięcie, trzeba było się zemścić, gdy go dogoniłem ubiłem go ukrytym ostrzem i o dziwo osiągnięcie wpadło, więc łatwo jest zrobić tego achievementa :D

7. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Witam, tak jak mówiłem, będę odświeżał temat a oto nowe problemy z osiągnięciami:

Znajdź osiem statuetek w Monteriggioni( mam już chyba 4 ale nie wiem , gdzie szukać reszty)

Załóż barwy Auditore w każdym z miast( jakie to są barwy?)

8. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Co do barw Auditore to otrzymujesz pelerynę Auditore po znalezieniu wszystkich 100 piór (za to też jest achievement). Jeśli chodzi o statuetki to trzymaj filmik Assassin's Creed 2 Statue Locations - YouTube jest opis i mapka więc nie powinieneś mieć problemów :)

9. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Witam to znowu ja:

Ogłusz czterech strażników jednocześnie, sypiąc im piachem w twarz( jak sypnąć piachem w twarz-w ACB to trzeba było przycisnąć X w wolnej ręce)

10. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    w wolnej ręce przytrzymaj X. Ja wykonałem to walcząc o złotą maskę ( konkurencja)

Wczytywanie...

Poleć forum