1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC III Fabuła- problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Styczeń 8, 2013.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Grałem kiedys w AC I. Teraz jakoś się przekonałem żeby zagrac w III i nie za bardzo ogarniam fabułę. Może mi ktoś początek fabuły nakreślić o co chodzi. Zaczynam jako chłopak z plecaczkiem i ide do jakieś jaskini z kamieniem, potem nagle sie przemieniam w jakiegoś goscia w przebraniu i morduje goscia w teatrze i mnie wysylaja statkiem gdzies ( tutaj obecnie jestem więc bez spojlerow) pozniej pewnie assasinem bede grał. Więc o co kaman 3 postacie? Moze ktos nakreslic fabułę dokładnie bo się zagubiłem

2. Lotnik421 Xbox One

3. tobi123

tobi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie da się tego wyjaśnić bez spojlerów .

4. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    chodzi mi o to żeby wyjasni o co chodzi czemu 3 postacie? spojlery moga byc ze starszych czesci czemu... chodzilo mi zeby nie bylo spoljerow z AC III bo w nia chce grac ale nie ogarniam od poczatku fabuły więc smiało.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jeden to desmond czyli postac z realnego swiata ktora sie cofa do przeszlosci aby wcielic sie w swojego przodka, a w III na poczatku gramy jeszcze templariuszem (ogolnie glupi pomysl) z ktorym pozniej bedziemy walczyc jako asasyn

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    desmond to ten z plecaczkiem , templariusz to rozumiem że to ten co w tym teatrze jest na poczatku??
    przodkiem desmonda jest ten assasin czy ten templariusz??
    Oraz o co biega o jakiś kamien?
    Smiało piszcie bo chetnie bym zagral ale jak nie ogarniam fabuły to nie ma sensu

7. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Tak Desmond to ten w plecakiem, są to czasy współczesne.
    Nie wiem co jest trudnego w tej fabule. Jedynie historia Desmonda jest kontynuacją poprzednich części. To co jest w animusie to zupełnie nowa historia. Na początku wcielamy się w Haythama, jest on przodkiem Desmonda, był on Assassynem, ale zdradził swój zakon i został Templariuszem. W nieco dalszej części gry poznasz prawdziwego głównego bohatera i to powinno Ci rozjaśnić co nieco o co tutaj chodzi.

PS. Jak grałeś tylko w 1 część to radzę Ci zagrać w kolejne. Moim zdaniem AC II i AC Brotherhood są zdecydowanie najlepszymi częściami serii. Potem wyszła w sumie niezła Revelations chociaż nie tak dobra jak wcześniejsze. No i AC III moim zdaniem najgorsza cześć serii zaraz po I.

1 osoba to lubi.
  8. pablotablo

pablotablo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: AC III Fabuła- problem

Fajnie, ze wyjasniles to bez spojlerow...
    Desmond poprzez przezywanie wspomnien swoich przodkow odkrywa, ze kiedys istniala cywilizacja, ktora zostala zgladzona( koniec swiata itp), oraz poznal istoty wyzsze, ktore chca nam pomoc w iuniknieciu kolejnego konca swiata ( bardzo w skrocie mowiac), ktory to ma nastapic oczywiscie 21.12.12. Stad tez artefakty typu rajskie jablko, swiatynia itp.
    Desmond ponownie cofa sie do przeszlosci aby dowiedziec sie jak zapobiec zagladzie.
    Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum