1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC IV: Black Flag Spepcial Edition - kod na dodatkową zawartość

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez andijaw, Grudzień 31, 2014.

1. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Witam.

Posiadam grę Assassin's Creed IV: Black Flag w edycji specjalnej, do której dołączony jest kod na odblokowanie tejże zawartości (dodatkowe misje). Płyta kupiona w MediaMarkt, była zafoliowana. Po wprowadzeniu kodu wyskakuje komunikat: "Nie udało nam się znaleźć Twojego kodu. Spróbuj ponownie za chwilę lub skontaktuj się z dostawcą kodu aby uzyskać więcej informacji."
    Podawałem go wielokrotnie wczoraj i dziś i ciągle to samo. Gdy wymyślam jakiś kod wywala inny komunikat, bo myślałem, że ten kod nie istnieje u nich w bazie. Gdyby był zużyty to też komunikat chyba byłby inny.

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i co można z tym zrobić dalej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Miałem tak samo. Pisałem w tej sprawie do Ubisoft Polska. Napisali że w ich bazie kod jest i wszystko z nim w porządku a wina leży po stronie Microsoftu.
    Do Microsoftu już nie pisałem więc sprawa umarła.

4. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Mi odpisali, że mam język zmienić w konsoli i region na UK i wtedy podać. Tak też zrobiłem, kod przyjęło, ale zawartości nie widzę w grze nadal. Napisałem ponownie do Ubi i teraz cisza. Niby mam odblokowaną "Special Edition" bo wyskoczyło powiadomienie, ale nie mogę znaleźć w grze tej dodatkowej zawartości.

Wczytywanie...

Poleć forum