1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC Revelations misja "długi język" i obrona kryjówki - prośba o pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mc55, Listopad 18, 2011.

1. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    Mam problem z misją "długi język" nie wiem jak odwrócić uwagę strażników złodzejami, co prawda po przywołaniu złodziei u srtrażników pojawiają się zółte ikonki ale nic się nie dzieje, wciąż stoją przy skrzyni.
    A druga sprawa , jaki macie sposób na obronę kryjówki, bo mam też problem z jej ochroną podczas ataku, Czy warto już na samym początku stawiać kilka barykad? Jak ustawiacie asaynów, po kilku z tej samej grupy albo "mieszacie" ich na dachach ?

Jak ktoś może podpowiedzieć będę wdzięczy !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Y2J

Y2J Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja stawiam 3 barykady na początku, na dachach w większości kusznicy i ewentualnie 1 strzelec między nich i jest git ;p,
    Jeszcze parę ataków z armaty i po sprawie ;)

4. snek8

snek8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem jakis skuteczny sposob na obrone kryjowki ?? Caly czas mnie atakuje i nie moge sobie z tym poradzic. Oni ma ja teraz armate z ogniem grackim, nie moge niczym tego cholerstwa rozwalic :-(

5. michal158

michal158 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też mam ten problem.
    Nawal sobie barykad i ulepsz je. Pozostaw sobie potrójny strzał z armaty na miotacz płomieni.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    postaw 2 bartykady i STRZELCÓW a używając opcji OGRAB wal wszystkich to dostaniesz dużo punktów morali na kolejnych strzelców i dowódców. Pózniej musi być na każdym z dachów min. jeden rzucający gwozdżiami to będziesz mieć spokój - strzelcy pokonują większość przeciwników na strzała. Problem nasuwa się przy taranie który zatrzymuje się na dłuzej ale jednym uderzeniem niszczy barykadę. Wtedy przydają się pięściarze.

7. tomaszek12

tomaszek12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może ktoś odpowie na pierwszą część pytania ?......bo złodziejami odwracam uwagę od skrzyń ...ale co dalej ?

Wczytywanie...

Poleć forum