1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC Revelations

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez robson4141, Grudzień 1, 2011.

1. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam problem z przejściem gry. A głownie z wspomnieniem sophi (to ta od ksiązek) . Podchodze tam gdzie mam zadanie do budynku ktorego mozna kupic, myslalem ze trzeba go kupic za 60 tys zeby kontynuować więc kupiłem i nic niemoge wejsc do tego budynku niewiem o co chodzi. A na mapie jest to wspomnienie wlasnie w tym budynku probowalem na gore wejsc, obchodzilem go calego i nic ;/ ten budynek to hagia sophia jakos tak

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Pewnie musisz wejść na jakąś wieżyczkę z której rozpocznie się wspomnienie gdzie będziesz szukał orlim zmysłem schowanej książki. Na mapie zaznacz tą misję, potem na minimapie patrz ile kroków od punktu jesteś, czy musisz się wspiąć czy zejść na dół (zależy od strzałki która jest obok liczby kroków dzielącej Cie od punktu rozpoczęcia misji)

Wczytywanie...

Poleć forum