1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC:Revelations

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Xinqev, Luty 27, 2012.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, mam pytanie dotyczące najnowszej części serii AC.

Ile kosztują łącznie wszystkie dodatki? To będzie chyba około 2000msp, jak najtaniej je zdobyć (allegro, czy może ktoś na forum)?
    Pytam, ponieważ grę zakupiłem za 150zł, więc czy będę musiał wydać dodatkowe 70 na 2 godziny gry?

I jeszcze kiedy ma się pojawić oraz ile ma kosztować wersja AC: Revelations Ottoman Edition?

(sprzedam AC:B)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak zakupiłeś Revelations w podstawowej wersji to nie ma sensu go sprzedawać i poczekać na Ottoman Edition. Najlepiej poczekaj do 28 lutego (to już jutro) wyjdzie DLC The Lost Archive, będzie zawierało dodatkowe 2h gry w singlu + wszystkie pomniejsze DLC (min. 3 szaty-zbroje dla Ezio, misja z Vladem Palovnikiem, 3 postacie do multi). Oprócz tego wyszły 2 płatne DLC, jedno z mapami do multi oraz drugie z postaciami do multi, ja Ci polecam kompletnie olać obydwa DLC do multi, można grać bez żadnych strat bez tych dlc-badziewi.

4. Xinqev

Xinqev Guest

Wspaniale, aczkolwiek nie zamierzałem sprzedawać tej gry, wiem kiedy wyjdzie DLC, jakie już wyszły, co zawierają i co można z nimi robić, ale..

pytałem akurat o to ile msp one kosztują i skąd takowe brać oraz kiedy wyjdzie wersja Ottoman Edition (a nie DLC).

Poleć forum