1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Access Point Xbox360//TL-WA701ND

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez n6600, Marzec 3, 2012.

1. n6600

n6600 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Witam.
    Z racji tego ze adapter wifi jest okrutnie drogi postanowilem kupic AP do xbox. Niestety mam problem z jego konfiguracja.
    Zaczne od początku. Dostawca netu TP(neostrada), router TP Link TD-W8950ND, AP TP-Link TL-WA701ND. Teraz opisze jak ja konfiguruje to polaczenie.
    Router oczywiscie skonfigurowany tylko z podaniem danych od neostrady login i haslo. Zadnych opcji nie zmienialem typu DHCP, UPnP wszystko jest domyslnie.
    Teraz pora na AP. Loguje sie do AP przez adres 192.168.1.xxx. Kolejno ustawiam tryb "client" wybieram siec z ktora chce sie polaczyc i zapisuje ustawienie.
    Poraz kolejny zadnych opcji nie zmieniam wszystko domyslnie. Wlaczam konsole zakldaka siec mym oczom uskazuja przypisane adresy ip,maska podsieci,brama, ustawienia dns. Wszystko to na "automatyczne". Mimo to konsola nie chce sie laczyc z netem. Przy probie laczenia z live wita mnie kod 80072ee2 a innym razem znowu 73-C00DF238. Siec bez zabezpieczen.
    Gdzie lezy problem w adresie ip, bramie? Bardzo bym prosil o pomoc w skonfigurowanie tego ustrojstwa walcze z tym juz drugi dzien...
    Dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem ale sam korzystam z podobnego połączenia (dwa tplinki wr543 czy jakoś tak) i przede wszystkim przypisz konsoli stałe ip i otwórz dla niej porty. Sprawdź również czy korzystając z clienta masz np internet w komputerze bo może masz problem z szyfrowaniem tak jak u mnie to miało miejsce niestety :/

Wczytywanie...