Ace Combat: Assault Horizon

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ACE COMBAT: ASSAULT HORIZON, który zaprezentował iście filmowy styl oraz destrukcję na większą skalę niż w poprzednich odsłonach. Dziś pojawiła się spora galeria screenshotów z produkcji Namco Bandai. Niektóre efekty graficzne, jak np. woda, robią wrażenie. Widać, że tytuł jest promowany pod destrukcję zarówno otoczenia, jak i maszyn. To już nie czasy, kiedy podłoże było jedna wielką bitmapą, a Twój wzrok koncentrował się wyłącznie na samolotach.






































Konsolowisko.pl


Osobiście czekam na ten tytuł z niecierpliwością! Grafika jest, jak widać, na wysokim poziomie, możemy niszczyć otoczenie (przydałby się model zniszczeń z BC2 :) Premiera w Lutym 2011.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sirepox

Użytkownik
Użytkownik
No to będzie może w co pograć. Ameryki jednak nie odkryję twierdząc, że grafika to nie wszystko. Pamiętam pierwsze AC - nie można się było oderwać od monitora. W 6 pograłem i fajnie, ale już jakoś bez wielkich emocji. Hmmm no chyba, że to perspektywa czasu ... ;)
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Chociaż to nie mój gatunek gier. Muszę przyznać, że zwiastun zrobił na mnie duże wrażenie. Mam nadzieję, że nie skończy się tylko na fajnym trailerze i ładnych screenach.
 

Do góry Bottom