1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ace Combat w GTA V? - więcej lotniczych wyzwań w sandboksie Rockstar!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 19, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sekcja online'owa Grand Theft Auto V dorobi się już dzisiaj nowego rozszerzenia rozgrywki. Tym razem deweloperzy skupiają się na lotniczych tematach.

W oficjalnej notce prasowej można wyczytać, że najnowsza aktualizacja wprowadzi "nowe pojazdy podniebne i lądowe do wyzwań solowych i znacznie więcej atrakcji". Patch zapewni nam również dostęp do szeregu zmian gameplayowych w GTA Online - m.in. do zwiększonych nagród pieniężnych za trudniejsze misje.

Dostępna od dzisiaj aktualizacja do Grand Theft Auto V wnosi:

• dodatkowe tryby VS Missions - Acquire Targets (kontrola flagi), G-Rating (zbieranie flag) i Air Force Zero (obrona lądującego samolotu)
    • brak obniżonych stawek za powtarzanie misji
    • Contact Missions wykonywane w ekipach procentują przy wypłacie (każda dodatkowa osoba +10%)
    • 10 nowych wyzwań dla odrzutowca w szkole latania (nagroda - kostium pilota)
    • nowe maszyny: luksusowy i szybki odrzutowiec Bestra, 16-osobowy samolot Mil-Jet i helikopter Swift
    • spadochrony w kolorach państw
    • samochód Invetero Coquette Classic w dwóch wersjach - z dachem i bez
    • wiele mniejszych poprawek i udogodnień

Niestety nadal nie potwierdzono dokładnej daty premiery GTA V na PlayStation 4, XONE i PC.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Dodatek według mnie wnosi wiele dobrego i akurat mnie się przydał bo podniosłem statystki w lataniu. A teraz pytanie odnośnie loga w 1:15 z filmiku Flight School State of San Andreas - widział może ktoś takie w formacie .JPG? Chodzi mi o te złożone ręce ze skrzydłami.

Wczytywanie...

Poleć forum