1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Achievement unlocker

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bossman287, Wrzesień 28, 2013.

1. bossman287

bossman287 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Używając ostatnio programu Horizon u kolegi na laptopie zatknąłem się na zakładkę "Achievement unlocker".
    Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to działa, czy jest bezpieczne i czy jest jakiś inny program do tego przeznaczony.
    Nie mam dostępu do tego laptopa kolega wyjechał u u mnie na komputerze program ten nie działa.
    Macie może jakieś linki z poradnikiem czy coś takiego ?
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mozesz sobie odblokowac osiagniecia jezeli Cie to rajcuje i podwyzszy twoje EGO, ale czytalem ze ludzie dostawali bana na konta za to

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ban to może nie ale wyzerują Ci wszystkie osiągnięcia lub zablokują zdobywanie aczków na konsoli.

5. bossman287

bossman287 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chcę nikomu zaimponować po prostu lubię je zbierać jest to w pewnym stopniu wyzwanie.
    Problem pojawia się w tym, że w Saints row 4 brakuje mi kilki zabójstw shotgunem obcych.
    Niestety gra najprawdopodobniej źle mi się wypaliła i przy próbie zmiany broni na tego shotguna gra się buguje i nic nie mogę zrobić.
    Muszę dobić to tym programem. Gdy mi się to uda będzie to moja pierwsza gra z 100% achievementów:)

6. Matty.Fire

Matty.Fire Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    arch ci sie wyzeruje

Wczytywanie...

Poleć forum