Achievement w mortal kombat

chester35

Użytkownik
Użytkownik
witam . bardzo bym chcial zrobic ten Achievement ale mi nie wychodzi . daje link do filmiku moze wy mi pomozecie .

‪Mortal Kombat (2011) Achievement Walkthrough - Hide and Seek - Secret Smoke Fight‬‏ - YouTube



a tu drugi . z tym osiągnięciem tez mam problem bo ile razy to powtazam smoke wogule sie nie pokazuje za tym drzewem ;/ moze cos przeoczylem

‪Mortal Kombat (2011) Achievement Walkthrough - Hide and Seek - Secret Smoke Fight‬‏ - YouTube
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po pierwsze to oba filmiki które zamieściłeś są takie same. Co do smoka to pojawia się on losowo i tak jak gostek na filmiku mówi - jak się nie pojawi w ciągu 15 sekund dajesz player select i powtarzasz walkę aż do skutku (pojawienia się go). Identycznie ma się sprawa z noob saibotem.
 

chester35

Użytkownik
Użytkownik
sory moj bląd :p to jest poprawny link do pierwszego osiągnięcia

Mortal Kombat Luck be a lady Achivement - YouTube

a smoke wkoncu sie pojawil :D
 

Bedziastik

Świeżak
Świeżak
chcialbym troche odswiezyc temat.nie moge odblokowac acziwki gra sectora i cyraxa. dodam od razu ze wiem doskonale ze trzeba grac w klasycznych ( robotowych ) strojach. probowalem dwa razy i acziw nie wpada. wie ktos moze o co kaman ?
 

chester35

Użytkownik
Użytkownik
Mi wpadl odrazu . poprostu dajesz gre 2vs 2 wybierasz normalnie sektora i cyraxa i przechodzisz calą drabine.
 

Do góry Bottom