1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Achievementy - ułożenie paska?

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Tieu, Kwiecień 30, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Witam. Mam dwie gry :D. GTA IV i Hexic HD. Mam dziwne pytanie - Gdy zrobię achievementa w GTA pasek z jego nazwą i zdobytym G wyskakuje na górze ekranu. Koledze wyskakuje na dole (podczas gry w Dragon Age) Czy to zależne jest od aktualizacji, czy od gry? btw. Wersja dasha - 7371 chyba :D.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    W kazdej grze jest inaczej :p

4. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    hah gta jest grą w której zrobili te paski na górze bo jak masz misje i napisy włączone to jak Ci wyskoczy ktoś tam jest online to nie widzisz dlatego dali na górze. w tony hawku jest np po prawej na górze :p bo na środku(u góry)jest compass a na dole combo wic jedynym wyjściem była prawa strona :D Ale to nielicze wyjątki są

5. piter1986

piter1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Korzystając z tematu: ostatnio zauważyłem że po odblokowaniu osiągnięcia nie pojawia się dźwięk - to charakterystyczne kliknięcie - jest na to jakiś sposób?

6. Patrol59

Patrol59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam!Nie będę zakładał nowego postu,Mam pytanie:Czy jak pożyczyłem grę np.Kung fu panda,i póżniej kupię nową kung fu pandę to achiki będę razy 2 robione?że będę 2 gry?Pozdrawiam

7. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie

8. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    @piter// w ustawieniach(przycisk guide X) masz "odtwarzaj dzwięk komunikatów" gdzieś to ustaw żeby odtwarzało.
    @patrol// To będzie sie liczylo jako ta sama gra

9. grzechu1x

grzechu1x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Korzystając z okazji to zdobyłem prawie wszystkie acziwki z bournout paradise i jeśli teraz ogarne sobie wersje ultimate box to czy na nowo będe mógł je zrobić, czy pozostaną a zmieni się tylko ikonka, czy jak bo już sam nie wiem ??

10. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Burnout Paradise = Burnout Paradise U.B. (Ultimate Box zawiera na płycie już update 1.9 + motory, w podstawowej wersji musisz je pobrać za free). Także nic się nie zmieni, ach zostaną.

Wczytywanie...

Poleć forum