1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Achievment GTA IV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radher, Marzec 18, 2012.

1. radher

radher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z achievmentem dotyczacym losowych postaci w tej grze. Przeszedlem caly glowny watek ( z tego co wiem to decyzje podejmowalem aby miec 100%) i nie dostalem tego osianiecia. Cale miasto przejechalem kilka razy razem z mapka dotyczaca ow postaci. Co robie zle?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chodzi o przypadkowych znajomych i a Achiev No More Strangers ? Jezeli tak to polecam filmiki takie jak ten :
    GTA 4 PL Przypadkowi Piesi Misja 4 - Mel - YouTube
    Bardzo pomocne ... Proboj w dzien i noc, bo czasami roznie sie pokazaju ze wzgledu na pore dnia.

5. demon1109

demon1109 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mogles to robic np. Co 5 misji podczas przechodzenia gry a nie teraz ,skad wiesz,ze nie ktore postacie nie wczytuja sie po danej misjii ?

6. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie nie, to tak nie dziala ... Ja po ukonczeniu fabuly odnalazlem bez problemu wszystkie postacie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum