1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Achievment znikąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sadzio_opole, Wrzesień 19, 2010.

1. sadzio_opole

sadzio_opole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Odpaliłem dzisiaj x'a ( nie grałem od 3 dni przynajmniej) i okazało się że mam achiva z fify 10(posiadam aktualnie tylko i wyłącznie fifa09) konsola nie przerobiona,podpięta na stałe do xbl, ten achiv to Grind it Out data uzyskania achiva to 18.09.2010 jakieś pomysły,bo ciekawi mnie skąd mógł się wziąć

2. Lotnik421 Xbox One

3. BarT-Rex

BarT-Rex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może brat/siostra grał na xboxie ?? :]

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    pewnie kumpel przyniósł fife10 i krate, a potem z oczywistych względów o tym zapomniałeś :) achievement nie jest jak pała w szkole - sam nie wpada znikąd

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    [​IMG]Grind it Out10 [​IMG]Win a match with 10 men on Xbox LIVE or when playing on Professional difficulty or higher

Ciekawa sprawa z tym osiągnięciem. Może komuś konto dawałeś ?

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Chciałem dodać od siebie, że też mam ten achivment, a nie mam Xbox Live. Może to jest jakiś błąd.

7. sadzio_opole

sadzio_opole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Jedyną opcja jaką brałem pod uwagę był właśnie błąd,ale skoro nie mam nawet tej gry to mnie zdziwiło,obstawiam że współlokator może załatwił sobie grę i nie chce się przyznać ;p

Bo nie jest możliwe żeby zdobyć achiva na moim profilu nie mając dostępu do mojej konsoli.

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Wystarczy ze znał dane i odzyskał Gamertag :).
    Może poprostu jakiś błąd, tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum