Achievmenty - problem

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
Wiec mam taki problem mam niektore gry w wersji PL i zawsze mialy achievmenty po PL a dzisiaj sie zmienily na angielskie wszystkie polskie na ang dziwne nie wiem co robic moze juz byl taki temat ale nie zauwarzylem. Moze ma to cos wspolnego z ostatnio aktualizacja ktora pobralem bodajze wczoraj ? czy jesli sie pobierze ponownie profil na konsole to to sie zmienia ( pobieralem profil jescze raz bo po ponownym wlaczeniu konsoli i zalogowaniu pisalo ze mam zle dane i nie moglem sie zalogowac.) Wiecie co zrobic zeby osiagniecia bylyt znowu w PL ?
 

zaba21s3

Banned
Nic tak musi być mi też czasami zmieniają się na Angielski a później wracają do normy (jeśli pomogłem daj przydatne)
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź ustawienia regionalne konsoli (?). Coś w tym stylu w każdym razie, bo nie jestem pewien jak ta opcja się nazywa na nowym dashu.
 

Ghoustaaa

Świeżak
Świeżak
Jezzzuuuuu, angielski się kłania. Nawet jeżeli jest po angielsku to lepiej, bo wszystkie osiągnięcia są "nieznajome" dla Ciebie.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Jezzzuuuuu, angielski się kłania. Nawet jeżeli jest po angielsku to lepiej, bo wszystkie osiągnięcia są "nieznajome" dla Ciebie.
skoro taki z Ciebie anglik to wypad do anglii, my, Polacy chcemy mieć po Polsku to co po Polsku było. mądruś się znalazł....
 

Do góry Bottom