1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Achiewementy! Pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez emil 92, Czerwiec 16, 2009.

1. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Hejka, dziś mi konsole przywieźli.. Chciałem podłączyć ją do internetu(potrzebny router), nie udało mi się. Zaktualizowałem system offline. Mam pytanie, stworzyłem profil ten zwykły taki,nie XB Live. I tam już mam pare osiągnięć, czy potem, w niedługim czasie jak już będę miał router osiągnięcia które mam teraz przejdą jakoś na mój nowy profil na XBOX LIVE??

2. Lotnik421 Xbox One

3. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie osiągnięcia nie przejdą na nowy profil ale za to możesz ten profil na którym masz gamescore podpiąć do Live.

4. emil 92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Qbes, ja nie chce robić nowego profil XBOX'owego. Tylko na tym profilu, takim tylko do grania o nazwie 'emil' "Dołączyć do Xbox Live!".
    Przechodzą te gamescore??

5. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, przy czym zaproponuje Ci pewnie inną nazwę, bo "emil" prawdopodobnie już zajęte będzie :p

6. emil 92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Przejdą?? Super! Dzięki NoSafe i Qbes :)
    Jak będę czegoś jeszcze nie wiedział, w przyszłym czasie mogę do Was pisać prywatnie by szybciej rozwiązać problem?

7. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak jak napisał wyżej oczywiście, że możesz pisać na PW. :)

Wczytywanie...

Poleć forum