1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ACTA odrzucone w Parlamencie Europejskim

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Na początku roku wśród europejskich internautów zawrzało, gdy okazało się, że Unia Europejska i jej członkowie – w tym Polska – ma podpisać międzynarodowe porozumienie dotyczące zwalczania obrotu towarami podrobionymi, czyli tzw. ACTA. Według ekspertów, umowa mogła ograniczyć wolność w sieci. Mogła, bo już nie istnieje – dzisiaj europosłowie ostatecznie porzucili projekt.

Dzisiaj w Parlamencie Europejskim – zgodnie z rekomendacją komisji ds. handlu międzynarodowego – odbyło się głosowanie w sprawie odrzucenia ACTA. Na szczęście europosłowie stanowczo opowiedzieli się za rezygnacją z dokumentu. Przeciw głosowało 478 europosłów, za opowiedziało się 39, a 165 wstrzymało się od głosu.

Taki wynik to m.in. zasługa zdecydowanej reakcji europejskiej społeczności, która sprzeciwiła się ACTA. W styczniu i lutym doszło do masowych protestów, które zaczęły się w Polsce od ataku hakerów z Anonymous i skończyły tysiącami na ulicach największych polskich miast. Od tamtej pory, choć umowę podpisano, kilka krajów – w tym Polska – wstrzymało jej ratyfikację.

To jednak dzisiaj ostatecznie pogrzebano ACTA – na decyzję europosłów wpływ miała zapewne także akcja przeprowadzana m.in. przez fundację Panoptykon polegająca na rozsyłaniu do osób zasiadających w Parlamencie Europejskim maili z prośbą o głosowanie przeciw kontrowersyjnemu dokumentowi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Te gadanie to dla mnie zwykłe pierdy i pierdki żeby tylko ostudzić internautów. Internauci się ostudzą, a Oni sobie spokojnie, po cichu w pokoju podpiszą.

4. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie będzie ACTA to będzie ****TA, jak nie ****TA to znowu coś innego - oni nie popuszczą, w końcu i tak przepną jakąś podobną ustawę. A jak nie, to 10 innych które w sumie dadzą to czym jest ACTA.

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Dlaczego zawsze szukacie spisku we wszystkim. Trochę wiary w ludzi i kraj.

6. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trochę wiary w polityków? Hahaha :D Poza tym ktoś tam z komisji zapowiedział, ze jeżeli parlament teraz odrzuci tą ustawę to oni i tak ją zgłoszą znowu, i tak aż do skutku.

7. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    No w kraj mam wierzyć he he he ,nie dziękuje

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Chyba za dużo TVN'u się naoglądałeś...

2 użytkowników lubi ten post.
  9. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Albo TV Trwam... o_O

Nie wierzę, że od tak, nagle ACTA nie przejdzie...
    Jak nie w tej postaci/formie, to w innej.
    Za duża kasa wokół tego się kręci...

10. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzisiaj możesz się przekonać czym jest wiara w ludzi. Okradli 20 tysięcy turystów, do wczoraj jeszcze kasę z otwartymi łapami przyjmowali, żeby po chwili ogłosić upadłość. Zarobili na tym 100 mln zł, z czego część faktycznie poszła jako zaliczka na pokrycie wyjazdów, kolejne 25mln będzie jako gwarancja zwrotu z ubezpieczenia, a połowa z tej całej kasy trafi na konta prezesów i żaden oszukany turysta jej nie zobaczy. Wszystko jak najbardziej zgodne z prawem. Minie rok i dziś upadła firma otworzy kolejne biuro pod zmienioną nazwą, dojąc kolejnych jeleni.

Kiedy wchodzą w grę pieniądze, gigantyczne pieniądze to nie ma sentymentów i wiary w ludzi bo życie jest krótkie i albo Ty kogoś dymasz, albo dymają Ciebie. Tyczy się to zarówno ACTA, jak wszelkiego rodzaju polityki. Uwierzyłeś w Irlandię czy może w Japonię? :D

1 osoba to lubi.
  11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak podpiszą pod stołem, to ja nie będę się tego słuchał i jak ograniczą mi internet to oskarżę dostawcę do sądu, prawo podpisane pod stołem się nie liczy, tak się podpisuje wojny i spiski międzynarodowe, a nie prawo które ma się odnosić do milionów ludzie myślcie.

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A wojny nie odnoszą się do milionów ludzi?

13. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Hehe i co im zrobisz? Do sądu pójdziesz? I powiedz co im zrobisz? Chłopie Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy co na śniadanie wyjmujesz z lodówki... a chcesz decydować o innych rzeczach. Współczesna cywilizacja to niewolnictwo w białych rękawiczkach w imię prawa, gdzie 1% rządzi światem, 99% na nich haruje. Przykładu daleko szukać nie trzeba, globalny kryzys ekonomiczny, który dotknął prawie cały świat i który powoduje, że w każdym kraju słupki ekonomiczne lecą w dół, to robota garstki ludzi, które sterują największymi bankami na świecie. Dziś o Twoim losie decydują bankierzy, potentaci przemysłowi i ropa naftowa. Jeśli ta grupa zniknie z dnia na dzień to Ty wylądujesz w kartonie pod mostem, nie będziesz miał nawet szans w imię buntu wypiąć wtyczki od neta. Rządzić i decydować możesz najwyżej na tronie w wc, bo reszta Twojego życia od narodzin aż do śmierci będzie zawsze zależna od innych, a ci inni od jeszcze innych tworząc piramidę na szczycie której jest ten 1% który trzęsie tym całym systemem, który wielu wydaje się "wolnością"

1 osoba to lubi.
  14. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak wiem doskonale jak działa, i wiem to że żołnierz jadący na wojnę która wynika z paktów pod stołem, do momentu wyjścia z transportera,samolotu itp. Nie ma zielonego pojęcia gdzie jest i co tu robi, nawet dowództwo dostaje informacje o wojnie w ostatniej chwili, do dnia ataku wie o tym kilka osób, już rozumiesz różnicę ?? Jeśli chcą stosować jakieś prawo to musi być ono wprowadzone publicznie.

Tak przez takich ludzi jak ty jest taki stan a nie inny, ty wolisz poddać się i grzecznie harować na ten 1% ja wolę walczyć z tym 1% i jeśli ograniczą mi internet a prawo nie zostanie publicznie, oficjalnie wprowadzone to daję sprawę do sądu.
    Myślisz że przez których niewolników przestano sprzedawać powszechnie ludzi, przez tych co się buntowali ? Czy przez tych co potulnie wykonywali rozkazy ? A i wiem doskonale co wyjmuję rano z lodówki, każdy pieprzy 3 po 3 o kryzysie, a gdzie on niby jest ?? Ja go jakoś nie widzę owszem jedzenie itp. Jest droższe ale nie tragicznie droższe, kryzys to może i będzie bo kibicom i PZPN zachciało się euro w Polsce.

Podsumowując, Nie będzie mi żaden ważniak w garniturze mówił mi co mi wolno a czego nie, bo niby jakim prawem on chce ograniczać moje prawo do wolności ??

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I co z tego że nie będzie Acta cała ta sprawa sprawiła że dużo dobrych serwerów padło. I teraz sumasumaru jak chcemy coś ściągnąć normalną prędkością to musowo trzeba kupić premke. Kto chce coś ściągać z prędkością 50kb/s jak z premką leci normalnie 8-10MB/s zależne oczywiście od łącza (tak w moim przypadku chociaż).

16. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Altres Hahaha! Czytając Ciebie daję Ci nie więcej jak 15 lat. Już Ci powiedziałem, że rządzić to możesz sobie u siebie na dywanie, ale kiedy pójdziesz do jakiegokolwiek urzędu, załatwić byle co to nawet nie podskoczysz, tylko spuścisz głowę i będziesz przytakiwał.

Niewolnictwo zostało zniesione, bo było do podyktowane większymi korzyściami... To co wyjmujesz z lodówki na śniadanie możesz nazywać szynką, jednak z tej szynki pozostała tylko nazwa. Zresztą temat produkcji żywności to w dzisiejszych czasach temat rzeka, za trudny dla Ciebie.

Odniosę się tylko do kryzysu. Kryzys nie jest widoczny z dnia na dzień, kryzys odczuwa się po latach. A sytuacja w Polsce za XX lat będzie wyglądała tak, że Twoja pensja będzie utrzymywała 4 emerytów. Ty swojej emerytury nie zobaczysz, wątpliwe jest również czy dożyjesz. Kryzys to też brak stabilizacji i niepewność jutra. Dziś masz pracę, kredyt w banku (jeśli Ci go dadzą) jutro tej pracy możesz nie mieć, a bank nie będzie się nad Tobą litował. Dostaniesz 24h na opuszczenie mieszkania i wylądujesz pod mostem pod warunkiem, że będzie tam jeszcze jakieś miejsce.

Naoglądałeś się bajek i chrzanisz. Tobie się wydaje, że walczysz z systemem, a prawda jest taka, że ten system decyduje o każdym aspekcie życia. Zawsze będziesz niewolnikiem na łasce innych, ale szkoda mi czasu na dowodzenie tego.

1 osoba to lubi.
  17. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Cham i prostak z Ciebie.
    tacy ludzie jak Ty zawsze będą w czołówce potakiwaczy i lizusów bo szkoda Ci czasu na walkę z potencjalnym goliatem którym jest system. możesz się mądrzyć ale prawda jest taka, że guzik Cię obchodzi w jakim kraju żyjesz i będziesz stać na samym końcu szeregu wojowników bo będziesz zbyt wystraszony żeby wystąpić naprzód. Wyszedł z Ciebie mięczak, ot co, krytykować potrafisz ale walczyć nie umiesz.
    Podsumowując:
    jak producent Cię wydyma to schowasz się pod spódnicę bo będziesz zbyt wystraszony żeby kłócić się o swoje, wiedząc, że Unia podpisałą dokument przeciwko ACTA.
    //Edit

aa i byłbym zapomniał, po tym co napisałeś wnioskuję, że masz 12 lat

wracając do normalności:

Skoro będzie można dociekać swoich praw ponieważ unia tak postanowiła to myślę że wydawcy gier bardzo szybko ustanowią regulamin pobierania takich gier który będzie zgodny z postanowieniem unijnym ale również wydyma gracza w tyłek.
    nie ma co się spinać bo zawsze jest dociekanie typu "co by było gdyby" a okazuje się że takie z nas wróżki, jak na TVN - nic się nie sprawdza.
    pożyjemy zobaczymy

18. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    ~z0nk31 sugeruję Ci przyjrzeć się jeszcze raz mojej wypowiedzi, cytuję:

A następnie spojrzeć na wyedytowaną przez Ciebie moją wypowiedź, zmienioną celowo aby wpasowała się w Twój płytki tok myślenia. Manipulować wypowiedziami to sobie możesz, ale w rodzinie.

Przykładem systemu i niewolnictwa jest bank. To bankierzy i systemy bankowe rządzą światem, a szary człowiek jest niewolnikiem obarczonym 20, 30 czy 40 letnim kredytem bez gwarancji jutra i bez pewności, że kiedykolwiek go spłaci. Takie systemy można mnożyć... Chcesz z tym walczyć? Ten system przeżyje Ciebie, mnie i wszystkich nas. Tak działa ten świat od momentu kiedy człowiek zszedł z drzewa. Zawsze ten kto ma pieniądze i władzę, będzie drugiego trzymał na smyczy no, ale Ty będziesz walczył. Ten system, którym zarządza wąska grupa ludzi doprowadził do ruiny miliony ludzi, postawił kraje na skraju bankructwa, ten system decyduje kto rządzi, jakie masz prawa, co oglądasz w telewizji i co wkładasz do gara.

Poczytaj o Rockefellerach, Rothchildach, sprawdź pojęcie grupa Bilderberg, Iluminaci, NWO. Możesz zrozumiesz, że jesteś tylko pionkiem popychanym przez system. Idź, walcz z nimi!

19. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W końcu ktoś pięknie to napisał. Aby pokonać obecną dyktaturę, kilkaset milionów ludzi musi się zbuntować, a może nawet kilka miliardów(!). Ale zbyt prędko do tego nie dojdzie, bo ludzie są niestety coraz głupsi, omamieni TVNem i resztą mass mediów, które mówią wam jak żyć, na kogo głosować, jaki tryb życia prowadzić, w jakim banku zaciągnąć kredyty - krótko mówiąc - skutecznie wami manipulując już od bardzo długiego czasu. Tak jak powiedziałem wcześniej, jednostki nic nie zdziałają, a kolega Altres niech dalej walczy z system wytaczając IM sprawę w sądzie :)

Dla ludzi którzy czekają w chwili obecnej na Fakty TVN - polecam obudzić się ze snu, i poznać bolesną prawdę, o całym świecie który nas otacza.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  20. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    A osrało sie majteczki jak ludzie na ulice wyszli??

Te gnioty co są wyżej niż wszyscy prezydenci zrozumieli,że nie ma co z ludnością zadzierać :D

Teraz powinniśmy zastrajkować w sprawie cen paliw

21. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ale wy to dziwni jestescie... normalnie nie pojmuje niektorych, jak mieli to wprowadzic to ludzie srali w gacie, panika bo skad beda muzyke pobierac, gry, filmy, panika na tym forum byla, milion tematow, jak teraz UE odrzucila ten projekt bo zobaczyli ze z ludnoscia nie ma co zadzierac to jest jeszcze gorzej, znowu problemy, ze zaraz pod stolem podpisza i inne... wydaje mi sie ze niektorym jakby dali po milion euro to by narzekali i robili z tego problem

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum