1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activate.iso i aktualizacja tekkena

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez majcin, Listopad 17, 2009.

1. majcin

majcin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Wypaliłem sobie activate.iso oraz tekkena 6.
    Lecz nie wiem czy działa... Gdy wkładam płytkę z activate pokazuje się biały ekran, wszystko elegancko... Gdy wkładam tekkena, bootuje się i wywala "błąd" że muszę zaktualizować konsolę...i pyta czy chcę zrobić to teraz...
    Dlaczego tak się dzieje?
    Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    a szukałeś? wątpię! byłoo tym, więc może zamiast zakładać kolejny temat bez sensu poszukasz?

4. majcin

majcin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem, ale nie znalazłem... może źle szukałem.
    A Ty zamiast spamować mogłeś podać link ; >

5. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Aby odpalić tekkena oraz inne nowe gry bez żadnych problemów, potrzebujesz październikowej aktualizacji konsoli. Jest ona do znalezienia na forum.

http://xboxforum.pl/poradniki-f71/a...fline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html

Wczytywanie...

Poleć forum