1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activate.iso Jak nagrać??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez csjay, Wrzesień 28, 2011.

1. csjay

csjay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie :/ Może jest i głupie :) Gdzieś zapodziała mi się płyta z activate.iso i chciałbym ją sobie jeszcze raz nagrać. Mam już obraz i tu mam dwa pytania. Czy muszę tworzyć plik .dvd taki jak przy nagrywaniu gier?? i Czy mogę nagrać na zwykła płyty DVD+R czy musi być DVD+R DL?? Nie zwróciłem uwagi na jakiej płycie wcześniej było nagrana.

Pozdrawiam
    csjay

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Pliku dvd napewno nie musisz , a co płyt , sam teraz nie wiem , ale na 99% na DL. Mam w domu 2 niepotrzebne płytki z Activate.iso ..... wpadnij z brovarem ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum