1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

activate iso problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafikvivi, Listopad 21, 2009.

1. rafikvivi

rafikvivi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam nazwalem tak ten post gdyz jestem w kropce...
    mam przerobiona konsole gralem normalnie na kopiach gier sciagnietych z rapida wszystko cacy nawet do bordelands , ktore dziala bez zadnego problemu. teraz mam kilka gierek z rapida na wave 4 np. dragon age , call of duty mw2 , assassins creed 2 i takze nagralem activate iso jak w tutkach i nic... wkladam gre do konsoli i jest napisane dysk dvd a nie jak zawsze ikonka gry... wkladam activate disc jak w tutkach pozniej gre i tez nic ... o co chodzi? chyba ze nie mam ixtreme 1.6? moge jakos zaktualizowac mojego ixtreme na najnowszego w domu czy musze zanosic do przerobki? pomocy!!

Wczytywanie...

Poleć forum