Activate .iso, wave 4

szatanista

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam zamiar kupić konsolę (przerobioną) i sprzedający mówi, że ma ona najnowszego flasha. Napęd w konsoli to BenQ

Czy GTA Episodes from liberty city mogę normalnie nagrać po sprawdzeniu abgx360, a przed każdym odpaleniem wrzucać płytkę z activate .iso?

Chciałbym jeszcze nagrać ea Skate które ma wave 2. Czy wszystkie gry poniżej Wave 3 można normalnie odpalać na konsoli bez wcześniejszego wkładanie activate .iso?

W jakim przypadku trzeba "pachować(?)" gre z wyższego wave'a na niższy?
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
Najnowszego tzn jaka wersja.
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam zamiar kupić konsolę (przerobioną) i sprzedający mówi, że ma ona najnowszego flasha. Napęd w konsoli to BenQ

Czy GTA Episodes from liberty city mogę normalnie nagrać po sprawdzeniu abgx360, a przed każdym odpaleniem wrzucać płytkę z activate .iso?

Chciałbym jeszcze nagrać ea Skate które ma wave 2. Czy wszystkie gry poniżej Wave 3 można normalnie odpalać na konsoli bez wcześniejszego wkładanie activate .iso?

W jakim przypadku trzeba "pachować(?)" gre z wyższego wave'a na niższy?

skoro napisał, że najnowszy jest to pewnie iXtreme LT v1.1 więc activate.iso jest ci nie potrzebne. Ponieważ ta wersja przeróbki czyta wszystkie wave nawet te patchowane.

Najnowszego tzn jaka wersja.
Pewnie najnowsza jaka jest dostępna na napęd Benq i Liteon. Czyli iXtreme LT v1.1.
 

MatGar

Banned
No nie wiadomo. Gosć może się nie zna, ma iXtreme 1.6 i myśli że jest najnowszy.
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
No nie wiadomo. Gosć może się nie zna, ma iXtreme 1.6 i myśli że jest najnowszy.
nie zapominaj, że pomiędzy iXtreme LT, a 1.6 jest jeszcze 1.6.1 (NS) :)
 

szatanista

Świeżak
Świeżak
Jeżeli dobrze rozumiem to iXtreme LT jest dla napędu Liteon, a 1.61 jest dla napędu Benq? Czy jest może jakiś nowszy flash dla Benq'a?

Czyli mając 1.61 mogę wypalić GTA Episodes bez patchowania i activate .iso?
 

sseettaa

Banned
Użytkownik
ixtream LT i 1,61 sa do napedow z tym ze lt jest nowszy ale 1,61 mieli wszystko sam mam taki a co do gry to terz ja posiadam i idzie bez problemu
 

szatanista

Świeżak
Świeżak
Przepraszam, ale niczego nie zrozumiałem z twojego postu.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz LT - smialo nagrywaj odtworzy ci wszystko
 

Do góry Bottom