1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activate.iso

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kd2001, Listopad 5, 2010.

1. kd2001

kd2001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słyszałem o czymś takim mam problem z simsami 3 nagrałem wszystko ok obraz zsotał sprawdzony. Lecz problem w tym że pojawia się białe tło z logo xbox 360 mam wersje 1.6 nagrałem także to activate iso na bylejaką płytę czy to jest przyczyna że to acyive iso nie działa?? The sims 3 ma wawe 4 1.6 obsuguje so trójki moje pytania:
    Czy mam nagrać to na lepszej płycie 4.7GB
    Czy może nagrać na płycie 8.5 GB
    Czy to active.iso zajmuje tylko 1.5 GB?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Olocalt

Olocalt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz nagrac na DVD +r DL inaczej ci nie odpali

4. kd2001

kd2001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak ij tak się nie da?? otwieram i to samo :(

5. sejk0

sejk0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Kolego spróbuj z wawe zmien z wawe 4 na wawe 3 programem 360wawepacher i wtedy nie musisz nagrywać actywate iso

6. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Activate.iso służy do uruchomienia gier z wave 4 , 5 , 6 na Ixtreme 1.6 oraz paczowanych gier na Ixtreme 1.61 . Nagrywamy obraz ISO za pomocą programu imgburn na płycie DVD+R DL , w opcjach imgburn ( "User specified"(Tools >> Settings >> Write >> Options >> Layer Break ) wpisujemy wartość : 1913760 i wypalamy .

Wkładamy activate.iso do napędu i czekamy aż pojawi się napis "uruchom DVD" czy "play DVD" lub podobny , NIC NIE WDUSZAMY ! następnie wyjmujemy płytę z activate i wkładamy płytę z grą . Czekamy chwilę aż pojawi się ikonka z grą i gramy .

Activate.iso do wszystkich napędów jest takie samo :

Code:

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: AcTaViTi.rar

7. kd2001

kd2001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    spróbuje z tym 360 wawepacher . Dzięki za szybkie odpowiedzi.

8. h4r

h4r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, mam pytanie do Ciebie maclogan76

Mam iExtreme 1.6 i dotychczas paczowałem gry abgx'em z wave 4 na wave3 i nie było problemu (Modern Warfare 2), ale chcę spaczować Red Dead Redemption a podobno jest w wave6 i abgx nie robi tego prawidłowo, bo po wypaleniu płyty jest tylko biały obraz i widzi płytę jako film.

Nie chciałbym korzystać z activate.iso więc pytanie - czy da się spaczować abgx'em na wave 3?

Bo 360 waves patcher nie działa pozatym jest po francusku

Dzieki za odp.

Pozdr

9. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Do patchowania najlepszy jest Wave Patcher i owszem po odpaleniu jest po francusku, ale wystarczy kliknąć na flagę UK i masz po angielsku.

10. h4r

h4r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w nowej wersji nie ma żadnych flag u góry, a nawet jak starą ściągnę to i tak przy instalacji automatycznie aktualizuje się do nowej więc angielskiego menu nie ma i jest o tym na forach dużo napisane ale nie ma odpowiedzi.

poza tym nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie jak inaczej spaczować żeby nie korzystać z activate.iso

Wczytywanie...