1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activate.iso

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez logan18, Listopad 30, 2010.

1. logan18

logan18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jestem z wrocławia, mam Xa z ix 1.6 i chciałbym nagrać płytę z activate.iso, aby się nie wysilać z patchowaniem gier i w ogóle ich ściąganiem.

Moje pytanie jest takie: czy na nagrywarce nec nd-4550a da się nagrywać te płyty działające na Xboxie? Jeśli nie, to jak inaczej zdobyć płytę z ACTIVATE.ISO.

Dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Nagrywarka musi posiadać możliwość nagrywania płyt DL . A sposób na nagranie activate.iso masz tu :
    Activate.iso służy do uruchomienia gier z wave 4 , 5 , 6 na Ixtreme 1.6 oraz paczowanych gier na Ixtreme 1.61 . Nagrywamy obraz ISO za pomocą programu imgburn na płycie DVD+R DL , w opcjach imgburn ( "User specified"(Tools >> Settings >> Write >> Options >> Layer Break ) wpisujemy wartość : 1913760 i wypalamy .

4. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    $&#**^% error
    Wszystko masz wyżej.

5. logan18

logan18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, jak to nagrać, ale nie sądze, by moja nagrywarka się do tego nadawała... Więc może istnieje inny sposób zdobycia tej płyty niż jej nagrywanie...?

6. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Najpierw poszukaj w google czy ta nagrywarka obsługuje płyty DL . Jeśli nie to popytaj wśród kumpli czy idż nagrać do kawiarenki internetowej i po kłopocie .

PS. z tego co wyczytałem na cdrinfo ta nagrywarka nagrywa płyty DL więc możesz nagrywać .

7. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ściągnij nero tools(bodajże) on sprawdzi czy twoja nagrywarka nagrywa DL i po kłopocie

Wczytywanie...