1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Active ISO a Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jace3k, Luty 14, 2011.

1. Jace3k

Jace3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam mały problem...

Dzisiaj podłączyłem konsolke do internetu, wrzucam płytę z active iso a po niej płytę z COD Black OPS wyskakuje "Nie można odczytać płyty" (nie jest to porysowana płyta) robię test na innej płycie. Znowu active iso potem COD MW2 znowu ten sam komunikat. Hmm wrzucam więc COD WW ale już bez active iso bo ten COD akurat nie potrzebuje active ISO i odziwo działa tak jak wszystkie inne gry które nie potrzebują Active ISO.

Wnioski:
    - po podłączeniu do Xbox live gry z active iso nie działają
    - przed podłączeniem do XL gry z active iso działały
    - nie sprawdzałem ale podejrzewam że po odłączeniu konsoli od internetu COD Black ops i MW2 pewnie odpaliłyby normalnie...

Pomoc:
    - XL ma jakiś wpływ na gry do których muszę odpalić Active ISO?
    - co muszę zrobić żeby działały gry z Active ISO normalnie i żeby nie wyskakiwał ten komunikat?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    masz pewnie dasha 625 i on wrzuca do COD'a BO i MW2 Ap2.5. Sprawdź sobie czy nie oflagowało Ci konsoli bo obawiam się że tak. Activate iso to się używało do iX1.6 a teraz aby grać bezpiecznie po live trzeba mieć wrzuconego LT+.
    Inaczej rzecz biorąc jesteś na dobrej drodze aby bana wyłapać na live właśnie przez Activate ISO i prawdopodobnie starego iX.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    prawdopodobnie cie oflagowało , wgraj ixtreme LT+ 1.1
    ale to moze byc juz po "ptokach"

5. Jace3k

Jace3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak konsola została oflagowana... można temu jakoś zapobiec? Mam iXtreme 1.6

Wczytywanie...

Poleć forum