1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Active.iso

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez kamaz1127, Listopad 12, 2011.

1. kamaz1127

kamaz1127 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dynów
    hej mam problem zakupiłem jakieś pół roku temu xboxa 360 przerobionego ostatnio mój brat zgubił płytkę active.iso i nie mogę odpalić żadnej gry. No i mam pytanie:
    - Active.iso mam ściągnąć prosto z neta i na płytę?
    -Jeśli tak to będzie potrzebny do tego jakiś specjalny program?
    -mogę to nagrać na płytę DVD?
    -Jak mam sprawdzić jaki mam xtreme (czy jak to się tam pisze)?
    (w tych sprawach jestem zielony jak trawa na wiosnę, mam nadzieje że w dobrym miejscu umieściłem temat)
    Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Program znajdziesz w mojej sygnaturze. Musisz go wypalić na DVD+R DL , polecam CloneCD (również sygnatura)
    Jeśli nie wiesz jaką masz przeróbkę , to odżałuj 50 zeta i zajdz do specjalisty i wgraj 2.0.

Poleć forum