1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

activejet

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez radas210, Wrzesień 6, 2009.

1. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dostalem od kumpla pare takich plytek co o nich sadzicie czy da sie cos wypalic

2. Lotnik421 Xbox One

3. x-press

x-press Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra nagrywarka wypali na wszystkim, najlepsze są drozsze USB i laptopowe firmy Optiarc (Sony), wypalaja na wszystkim.
    P.S. Ja na Optiarcu wypalam na plytkach "Mint" za 2pln predkoscia x4 i wszystko smiga.
    Mam znajomka ktory sobie kopal wszystkie plyty a wrzucil do Optiarca na drogim lapku i wypalil po kolei na 3 markach Omega Hawk i Mint - wszystkie te plyty mu kopala inna nagrywarka.

4. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam laptopa i mam 2 stacje dyskow jak wchodze w menadzer uzadzen to pisze KXA
    GXY3WL2 SCSI Cdrom device a a drugi to Optarc DVD+-RW AD-7640s ata device

5. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Mam 2 gry wypalone na tych płytkach nie miałem z nimi żadnego problemu a wypalałem Liteonem ;)

Poleć forum