1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activision już planuje dodatki do Modern Warfare 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DojoPL, Sierpień 7, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków

Activision w różnych postaciach ostatnio często przewija się przez nasze łamy. Nietrudno zauważyć, że z reguły chodzi w tych wpisach o pieniądze. Tym razem może nieco mniej bezpośrednio, ale również słychać gdzieś w oddali szelest banknotów. W końcu nikt nie spodziewa się, że dodatkowa zawartość do Modern Warfare 2 zostanie nam udostępniona za darmo, prawda?

Mike Griffith zapowiedział, że otrzymamy dwa, osobne dodatki, ale niestety na tym skończyły się interesujące nas szczegóły dotyczące gry. Zaczęły się natomiast przechwałki, z których dowiedzieliśmy się, że dodatki do gier z serii Call of Duty sprzedały się w liczbie ponad 8 milionów, a Modern Warfare 2 pobiło rekord zamówień przedpremierowych w historii Activision, co czyni z tego tytułu najbardziej oczekiwaną grę roku.

Jak widzicie, przedstawiciele Activision naprawdę nie mogą przestać się chwalić. Inna sprawa, że mają czym. Przynajmniej tym razem.

Źródło:

Activision już planuje dodatki do Modern Warfare 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Znowu PC-towcy dostaną za free a my konsolowi gracze musimy płacić, sk&&&&ny.

4. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    I dlatego zamówiłem MW2 na PC :cool:

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Arkadiuszu ale za to my mamy ten plus że nie musimy co rok parę tysi w kompa żeby każda gra chodziła na full :D my tylko płytę wkładamy i gramy :D

6. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Parę tysi co rok? Gruuuba przesada. Obstawiam że 500zł na kompa rocznie (pod warunkiem że jest nowy/stale modernizowany) i wszystko chodzi cacy. A za takie pieniądze ile nowych gier na konsole można kupić? 2, góra 3, więc według mnie nie ma co porównywać. Inna sprawa z piractwem. Pirat na konsoli musi płacić jedynie za płyty i (opcjonalnie) XBL Gold, zaś pirat na PC jedynie za modernizację. Podsumowując, nie rozumiem gadania że konsola/PC jest lepsza. Jak dla mnie są to tak samo opłacalne platformy, różne od siebie, mają swoje plusy i minusy, ale według mnie równoważa się one tak, że na dłuższą metę żadna nie jest bardziej opłacalna od drugiej (pomijając piractwo...). Tylko ten brak dobrych RTSów na konsolach i płatne DLC..

7. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nowosc na PC: ~100PLN
    Nowosc na xbox'a: 200PLN
    Za kazde zaoszczedzone 100PLN mozna kupic cos do PC. :p
    Oczywiscie wiekszosc gier sie kupuje sie na allegro taniej za ~150PLN wiec takie porownanie co podalem pasuje do cen sklepowych :p.

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ach nie wiem włąsnie czy kupić na PC czy xboxa :D a oni mi już o dodatkach oj activision coś kręci info o dodatkach przed premierą podstawy lol

9. DF Apache

DF Apache Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    Taką grę się opłaca kupić na Xboksa i zapłacić za te dodatki bo na PC za chwilę czity będą jak to zrobili w COD4 i już się zaczyna powoli w COD5

10. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Oryginał:
    500zł rocznie za upgrade kompa + 100zł za każdą grę - PC
    200zł za każdą grę - Xbox (Powiedzmy, że kupujesz 5 gier w roku, wtedy wychodzi po równo, jeżeli częściej, to PC wypada lepiej).

Nie oryginał:
    500zł rocznie za upgrade - PC
    500zł : 6zł (płyta verbatim) = 83 gry... wychodzi tyle w roku?! :p

Co do płatnych DLC... to już nawet na to nie patrze. To zakrawa na dyskryminacje, bo większość dodatków do gier na pc jest darmowa, a prawie wszystkie na konsole płatne ;(

11. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    A na konsolach to może nie oszukują? Popatrz trochę filmików na Youtube to zobaczysz że cheaterzy na konsolach też nie próżnowali. Ludzie, CoD to nie jest CS żeby wszyscy używali wallhacków/aimbotów/antyflashów, mam kolegę który gra cały czas na kompie w CoDa 4 i CoD: WaW i nie narzeka na cheaterów. Co innego gdy graliśmy razem w CSa, praktycznie nie było serwera bez zabezpieczeń na którym nie znalazłby się jakiś cheater.

EDIT: A co jak będzie blokada regionalna? Albo bawienie się z VPN albo nie nacieszysz się map packami.

@Altres

Jeśli masz od razu dużą kwotę pieniędzy to kupiłbym komputer, zaś jeśli masz jakiś 1000-1500zł to wziąłbym konsolę. W sumie i tak większość gier wychodzi zarówno na PC jak i Xboxa 360, więc jedyne różnice to kwestia grania na padzie i posiadania dobrego telewizora.

12. DF Apache

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    hawkes ale masz tych czitów na xboksie zmodyfikowany pad i tyle przynajmniej nikt wallhacka nie używa a kolega zapewne nie narzeka bo sam używa bo normalnie się grać nie da jak ktoś takich syfów używa, ta gra jest opłacalna tylko na Xksa bo wydasz te 150żł na PC grasz spoko przez miesiąc a potem jakiś nie niedorajda czita zrobi i wszystkie noobki na na tym lecą sam z tego względy Xksa zakupiłem i gram COD i się nie wkur......... na czitrów

13. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Pfff... hahahaha, sory nie wytrzymałem :p. Masz tu taki link dla przykładu, YouTube - COD4 - PS3 NEW FLY HACK (NO CLIP, UFO MODE) GO ANYWHERE [TUTORIAL] , może Ci się trochę rozjaśni w główce. W CoD:WaW też były takie jajca jak latanie lub wchodzenie pod mapę więc na brak oszustw na konsolach nie ma co narzekać :] . A co do mojego kolegi, nie martw się, wiele razy patrzyłem jak grał i moge cię zapewnić że nie używa cheatów:rolleyes:. Następnym razem takie gadanie jak ,,twój kolega nie narzeka bo sam używa'' sobie w d... wsadź, jak masz zgadywać co robią moi znajomi:rolleyes:.

EDIT: Znalazłem jeszcze coś, http://www.youtube.com/watch?v=KqHwfgLEWVY . Masz jeszcze coś do powiedzenia w stylu ,,na konsolach jedyny cheat to modyfikacja pada''?

14. DF Apache

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    hawkes jak byk pisze PS3 a jak zobaczę takie coś na Xksie to wysyłam komunikat o manipulacji a co do twojego kolegi zapewne przywykł bo mnie to strasznie wkur....... jak i ty powoli i nie będę się z tobą kłócić jak chcesz to kupuj na PC tylko nie pisz że na Xksa tyle cziterów co na PC czyli jakieś 99%

15. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Mi chodziło o to że do kompa musisz dokładać kasy a xbox to taki plug and play :D zaraz pewnie ktoś napisze że na kompie z piractwem nie trzeba płacić za płyty bo się ściąga i gra :) dobra ale temat to ''Activision już planuje dodatki do Modern Warfare 2'' a nie ''PC KONTRA XBOX'' :)

16. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Starszy ma zawszę racje? O tobie mogę najwyżej powiedzieć stary a głupi :]. W edicie dałem link do hacka na xboxie, a przy linku do cheatu na PS3 napisałem że to przykład. Wniosek? Chyba niezbyt dokładnie przeczytałeś mój poprzedni post. I znowu zgadujesz co do mojego kolegi, chyba Ci już mówiłem gdzie możesz sobie wsadzić takie teksty.. I nie gorączkuj się tak, to że widzisz wszędzie cheaterów (co, może kompleksy bo nie idzie Ci za bardzo w CoDzie? Bo na to mi wygląda) nie oznacza że wszyscy (w tym mój znajomy) gra na cheatach :D .

17. DF Apache

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    hawkes wiesz co jesteś bez nadziejmy czity na konsolach to jeden do miliarda ze na kogoś trafisz i może dostać bana na PC to wolna amerykanka każdy robi co chce a tak poza tym nie dawno był patch do COD4 przed czitami a na PC to by się przydało je robić co miesiąc wiec inwestować w tom grę na PC to cienki biznes sam posiadam COD4 na PC i porostu czity zabiły tą grę

18. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Bez nadziejmy? 2 błędy w jednym wyrazie (tak, beznadziejny piszę się razem), ale przecież starszy ma zawsze rację więc przemilczę twoją ortografię, może z racji swojego zapewne niebywale wysokiego wieku sam ustanawiasz nową pisownie w języku polskim. Jeden do miliarda, hmmm... Ciekawa skala, przyjmując że w CoDa 4 na konsoli na necie gra milion osób to... Na konsoli w CoDzie 4 cheatuje 0,001 osoby? A to dobre... Skoro na konsole robią patche blokujące cheaty to czemu według Ciebie pomijają PCtową wersję? Jakoś nic takiego nie słyszałem. Przypuszczam dwie rzeczy: albo wyolbrzymiasz, albo szlajasz sie po takich serwerach gdzie nikt nie pilnuje cheaterów. Mała rada, jak tak bardzo dużo ludzi cheatuje w CoDzie 4 to znajdź sobie jakiś porządny serwer, gdzie banują oszustów a nie na jakimś nie wiadomo czym. Swoją drogą, masz może w domu szklaną kulę i czarnego kota? Nie? to skąd wiesz że w MW2 będzie dużo cheaterów? No naprawdę, nie rozśmieszaj mnie.

19. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Jeżeli zeszliśmy już na temat czitów, to może dodam, że w cod waw, widziałem jeden jedyny raz czitera. Stał sobie wysoko "na niebie" i używał RTS-a. Szybka wiadomość do microsoftu o manipulacji, tak samo zrobiło kilku innych graczy i koleś po pewnym czasie zniknął w nie wyjaśnionych okolicznościach. :) Także co do czitów - na konsolce się o nie nie boje. Co do cod4 i PC - tu na prawdę jest masakra. Czitów jest tu sporo. Kolega ma cod4 na kompie i dalej gra, "po prostu jest trochę ciężej."

Wie ktoś gdzie można zamówić preorder? Najlepiej na jakiejś polskiej stronie, tak żeby nie było problemów z narodowością i krajerm itp. :)

Z góry serdeczne dziękuję.

20. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Swój MW2 zamówiłem na ultima.pl , co prawda na PC ale na konsole też się na 100% znajdzie. Możesz tam śmiało kupować, wiarygodna strona. Masz tu link Modern Warfare 2 . Ekhem, khem... Pomogłem? Podziękuj, jak to niektórzy mawiają ;)

21. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    Czy ty wszedzie musisz swoje wywody wtracac?

@TOP
    DLC to sposob na piratow-gra okrojona spiracona moze byc,dlc juz jnie spiraca;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum