1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activision: Modern Warfare 3 już pobiło rekord

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez domingta, Listopad 9, 2011.

1. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zaledwie dzień po światowym debiucie Modern Warfare 3, Eric Hirshberg oświadcza: to była największa premiera w naszej historii. Dokładnych danych jednak brakuje.

- Przyjąłem. Chłopaki, mamy rekord!
    Nie wiesz, na ile wystarczy Ci gra? Sprawdź czasgry.gram.pl, naszą nową sekcję i dowiedz się tego!

- Rekordowa liczba zamówień przedpremierowych na Modern Warfare 3 doprowadziła do największego zaopatrzenia sklepów na dzień premiery w naszej historii - obwieścił Eric Hirshberg, szef Activision Publishing, podczas spotkania władz amerykańskiego giganta wydawniczego z inwestorami.

- Premiera Modern Warfare 3 była największą w historii Activision Blizzard - wtórował dyrektor wykonawczy spółki, Bobby Kotick (obu panów cytuje Videogamer). Oznacza to, że - zgodnie z oczekiwaniami - najnowsza strzelanina Infinity Ward ustanowiła nowy rekord w całej branży rozrywkowej. Poprzedni również należał bowiem do gry Activision Blizzard, Call of Duty: Black Ops. Przetrwał ledwie rok.

Dokładnych danych dotyczących wyników sprzedaży Modern Warfare 3 w dniu jej rozpoczęcia nie ujawniono. Analitycy szacują, że liczba złożonych zamówień przedpremierowych oscylowała w granicach sześciu milionów. Tymczasem cała sprzedaż Call of Duty: Black Ops, zarejestrowana w ciągu pierwszych 24 godzin, wyniosła "zaledwie" 5,6 miliona sztuk.

O rekordowych dokonaniach Modern Warfare 3 będziemy z pewnością jeszcze informować - choćby przy okazji upublicznienia dokładnych danych.

Źródło: http://www.gram.pl/news_8AfgG,y4_Activision_Modern_Warfare_3_juz_pobilo_rekord.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kurde, jak slysze koticka cieszacego sie po raz kolejny z latwej kasy, to mi sie noz w kieszeni otwiera

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Oj tam, przecież trzeba być na czasie i kupować coś nowe... zaraz, zaraz - odgrzewanego :) Co kto lubi. Ja tam zbadam singla w wersji z "witaminką" i ocenię "obiektywnie" choć już wiem że będzie to taka sama ocena za którą mnie fanboje tu hejtowali niecały tydzień temu :D

5. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Przykro mi to stwierdzić, ale ta seria, lub jak kto woli te "Duże DLC" są wydawane tylko dla pieniędzy, a szkoda że to ciągle ta sama gra, za tą samą kasę.

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Mimo należytego szacunku do serii CoD i jej fanów lepiej by było gdyby sprzedaż spadła anieżeli ciągle rekordy pobijała. Może dzięki spadkowi zarobków , Activision wprowadziło by w końcu jakieś większe zmiany , a tak to co? Nowy Black Ops za rok?

7. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    i tak połowa z tego to piraty ;/

8. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    jak zmienią engine, i zrobią coda od podstaw to go kupię, smażenie kotletów zostawiam dla fanboyów

9. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    oj bije ta gra na łeb wszyscy moi znajomi graja w mw3 a to to samo co mw2 tylko nowe mapki i pare broni i to tyle :(

10. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi się tam nowy CoD podoba, grafika z pewnością jest trochę poprawiona, fabuła też dobra a najlepsza dla mnie w CoD jest płynność animacji. No nic nie będę rozpoczynał wojny BF vs. CoD, dla mnie Cod lepszy i tyle. Nie chcę się kłócić.

11. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ale się przejmujecie, niech se ma

12. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Hehe.. Zarób taka latwa kase :)
    Albo sprobuj zrobic taka gre :)

Pozdrowienia dla tych co ciagle mowili o odgrzewanym kotlecie - jak widac kazdy lubi takie danie :D

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Pfff... Wcale się nie dziwię, że taka sprzedaż jest. Jak w końcu jest dopracowane multi (Szukanie Regionalne) to się normalnie gra bez lagów. Nie wiem jak jest na innych platformach, ale na Xboxie się gra w końcu należycie :D

14. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    no tak, bo skoro nie umiem robic gier, to nie moge sie wypowiadac o tych, ktorzy te gre robia, nie?

Zreszta raczej sam kotick nie zrobil coda. On jest od prezesowania i zgarniania kasy

15. Toxic1997

Toxic1997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Niestety, ale od MW1 ta gra się w ogóle nie zmieniła :). Odgrzewany kotlet i nic więcej. MW3 do BF3 nie ma co porównywać :)

16. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Duke Nukem Forever tez kupili fani serii (i chyba było ich całkiem sporo), a czy gra była dobra? Pozostawię to bez komentarza.

17. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    bingo. Black Ops 2
    Zastanawia mnie ten fenomen serii- przecież ta gra nie zmieniła się od czasów MW

18. olo1

olo1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie do końca rozumiem wasze oburzenie tym że cod to maszynka do robienia kasy. To chyba normalne , że w każdym biznesie chodzi o to żeby zarobić. Według mnie was to EA jest obrońcą gier robionych dla nowatorskich rozwiązań, nowych technologii itd. Moge napomnieć tylko że w MW3 nie ma online passa ,który jest moim zdaniem najgorszą rzeczą na rynku gier. że acti wydaje cały czas dlc do coda? Ja w mw2 grałem 2 lata nie kupując żadnego dlc i zały czas świetnie się bawiąc. Widać ,że 200 milionów wydane na promocje battlefielda nie poszło na marne. Jednak w nim też nie zaszło tak sporo zmian. Nowy silnik? Czy zauważylibyście to że jest(mówie o konsolach) gdyby nikt o tym nie trąbił na co drugiej prezentacji? gra się prawie tak samo jak w bc2 są tylko drobne róźnice(zaznaczam iż w bf3 nie grałem ,choc oglądałem nie mało gameplayów).
    A co do MW3 to zakupiłem i nie żałuje ani złotówki(opinie napisze w innym , przeznaczonym do tego temacie).

19. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli zrobili po raz 3 to samo to musi być chyba dobre,sprzedaje się i sprzedawać się będzie. Przynajmniej ja tak uważam.
    Jeżeli chcesz trawić morały jaki to odgrzewany kotlet,proszę daruj sobie.Możecie mnie zmieszać z błotem, ale dobrze wspominam czas rozgrywki w CoD.

20. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Znów się kłócicie, o bardziej "fajniejszą" grę, od każdego wypowiadającego się na temat jednaj jak i drugiej gry zalatuje smród fanboy'a . Dziś się kłócicie o durne gry, jutro o polityków, pojutrze o to kto nosi bardziej "słitaśne" dresy, a przez weekend która to mama lepiej gotuje !!

A co do tematu, to Acti dobrze wie jak zarobić dużo kasy :D

21. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    EA ma swojego online passa, Acti ma monthly DLC i abonament Elite za jedyny 209zł - zatem każdy ma swój myk na $

lol i jakoś nie zauważyłem tego nowego silnika wiesz, a nawet żeby ci wytłumaczyć o co mi chozi to proszę bardzo:

http://www.youtube.com/watch?v=MrlQweW26Ts

i
    niech mi ktoś powie że ta gra to przełom :) haha to rozdam lajka

Wczytywanie...

Poleć forum