1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activision przygotuje remastery kultowych serii Call of Duty?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 24, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wierni fani uniwersum Call of Duty podobno od dawna marzą o zremasterowanej wersji Call of Duty 4: Modern Warfare oraz Call of Duty: Black Ops. Włodarze Activision dostrzegają zainteresowanie i „sporo myślą” o odgrzaniu mięcha.

Każdego roku możemy zapoznać się z nową odsłoną Call of Duty. Aktualnie gry z tej serii przygotowują trzy studia i dzięki temu każda ekipa ma 3 lata na przygotowanie nowej produkcji. Mimo to niektórzy gracze chętnie zagraliby w kotlety starszych pozycji z tego uniwersum.

Eric Hirshberg – dyrektor generalny Activision – wypowiedział się na temat przygotowania remasterów:

Przedstawiciel amerykańskiej korporacji powiedział, że do takiej pracy trzeba znaleźć odpowiedni zespół, który podoła zadaniu i nie zniszczy tych wielkich projektów.

Mimo wszystko nie powinniście otwierać szampanów... Hirshberg na zakończenie dodał:

„Brak ogłoszeń, ale to jest coś o czym rozmawiamy i myślimy bardzo często.”

Czyli jak... Na E3 2016 wielkie ogłoszenie odpicowanej trylogii Modern Warfare? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Osobiście zagrałbym w odświeżonego COD + UO na PC do tego mam sentyment do COD3 który najbardziej podobał mi się lat temu z całej serii.

4. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja jeszcze czasem pogrywam w CoD2 na xboxie, ciężko ludzi znaleźć. Jak dla mnie, multik w tej części był najlepszy.

5. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Szkoda funduszy na odgrzewanie. Mogliby zrobić coś nowego w klimacie II wojny, ale lepiej się nie przemęczać i zrobić remaster.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Następny CoD po Black Ops 3, to chciałbym albo I/IIWŚ, albo remastery CoD4/MW2/BO

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    na bank bym kupił takiego kotleta... choć i tak jestem przekonany że nawet remaster spieprzą :meh:

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Buehehe :D

Też bym kupił jakby był w przystępnej cenie :D

9. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ja bbym ograł taka 2 wojne az mi sie marzy taki cod 2 i cod 1 uuuu albo cos z seri medal of honor pacyfik to były gry w tym klimacie a nie teraz jakies roboty latanie i bóg wie co jeszcze

10. komski

komski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Call of Duty 3. Pamiętam jak zagywałem się na pierszym Xboksie:D Aż nabrała mnie chęć, by na weekend go podłączyć i odpalić:D

Wczytywanie...

Poleć forum