1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activision wprowadza mikropłatności do Black Ops II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 12, 2013.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Od jutra w wersji xboksowej, później także na innych platformach. Jeżeli uważacie, że wydaliście na Black Ops II za mało, to pojawia się właśnie okazja, by jeszcze nieco dołożyć.

Podskoczyło wam ciśnienie? Nic dziwnego, bo mikrotransakcje stają się ostatnio plagą. Muszę was jednak do pewnego stopnia uspokoić - w Black Ops II (na razie?) za gotówkę kupić będzie można jedynie przedmioty niezwiązane z osiągami kierowanej przez nas postaci.

Na cóż więc będziemy mogli wyrzucić pieniądze? Ano chociażby na paczki personalizujące naszych żołnierzy, a dokładniej broń. Ot, nowe wzory malowania giwer, celowniki, spersonalizowana dzika karta i takie tam pierdółki w cenie 160 MS Points, czy też 2 dolce. Do tego dochodzą dodatkowe miejsca na przeróżne elementy - od zdobytych odznaczeń, przez więcej filmów, czy screenów, które będziemy mogli przechowywać. Ta sama cena.

Trzecia droga wydania pieniędzy to zakup dzikich kart, których motywem przewodnim są flagi świata. Czyli możesz pokazać wszystkim, że jesteś Polakiem. Za dolara.

Zainteresowani?

źródło : •• Activision wprowadza mikropłatności do Black Ops II

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    w tym roku jeszcze ani razu nie włączyłem BO2, i chyba tak zostanie już do końca.. Acti straciło wszystko w moich oczach, nie dość że 2 ostatnie części CoDa to gnioty, które nie są warte tych 180 zł w premierę, to jeszcze do BO2 zapodali dodatek, który dodaje nową broń (!), a teraz to..

4. CasperPL

CasperPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    Activision są wzór od EA. faceplam!

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Hahahaha, akurat dostalem 210msp za kupno 1 rok xbl to cos kupie :D
    Ale tak na prawde to jedna wielka glupota, rozumiem mikroplatnosci w MNORPG ale nie w fps... ludzie

1 osoba to lubi.
  6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A czy nie dałoby się tego zrobić w stylu Forzy? Że kupuje się za kredyty zdobyte w grze, a nie te z karty kredytowej...
    Ale raczej nie bo to rozchodzi się o kasę, a nie graczy.

7. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Niech sobie wprowadzają co mnie to obchodzi. Ważny jest skill a nie kamuflaż broni czy widniejąca przy tagu gracza flaga. Jak nie wpływa to na grę to ok, chcesz miec te dodatki to pchaj kasę do kieszeni Activision;)

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP

Na chwilę obecną nie wpływa na grę.. Ale trzeba pamiętać, że nawet najedzona świnia, za wszelką cenę będzie trzymać się swego koryta.

1 osoba to lubi.
  9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    To już jest po prostu smutne. Myśle że właśnie od takiego czegoś sie zacznie, możemy tylko sobie wyobrazić co będzie w kolejnym Call of Duty. Minigun ze złotym kamuflażem za 1600 MSP? Jetpack za 2000 MSP?

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To, że Activision w CoDach widzi tylko $$$ to standard, ale dzięki mikropłatności robią ukłon w stronę noobków-hamburgerków-dzieciaków jednocześnie wypinając się czterema literami do Nas normalnych/hardkorowych graczy.

11. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Problem może stanowic swego typu norma. Czyli większa ilość fps'ów będzie oparta na takiej zasadzie. Dziwi mnie jednak fajt że od Activision się to zaczyna. Przecież oni nie zaliczają się do tych biedniejszych koncernów. Wręcz przeciwnie - są dziani. Jeśli chodzi o przyszłość CoD'a to nie ma zastrzeżeń co do nowych zestawów broni, skill'ów czy nawet map, iż nie będą one ot tak. Czy jako mape na deatmatch chcesz wybrać Nuketown? Wrzuć monetę. Jeszcze dojdzie do takich sytuacji że jak będziesz chciał wezwać chopera, to wyskoczy Ci numer konta na którym masz wpłacic należność w wysokości 2$. Padaka.

12. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Z tego co wiem to najpierw EA wrzuciło to do Dead Space, tzn wymusili to pewnie jako wydawca.
    EA też do biednych nie należy...
    Ale tak to jest, że im więcej się ma tym więcej się chce.

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    już widzę, jak to będzie z MW4:

UAV - 1$
    Nalot - 2$
    Heli - 5$
    Nuke - 10$

Zestaw słabych broni - 10$
    Zestaw średnich broni - 15$
    Zestaw dobrych broni - 20$
    Broń prawdziwego fana - 50$

Wallhack 1 min - 2$
    Aimbot 1 min - 2$
    Dodaje 10 ofiar do obecnego killstreaka - 5$
    Wyłącznie Lag Compensation na 1 min - 5$

14 map, każda - 10$
    2 razy więcej HP podczas gry - 2$
    20 perków, każdy - 5$
    max lvl - 20$

2 użytkowników lubi ten post.
  14. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Odp: Activision wprowadza mikropłatności do Black Ops II

Kupilem sobie kamuflazyk i bardzo fajnie wygladaja, fakt ze becona to nie wien kto wymyslil... ale od 160msp z glodu nie zginiecie

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2

15. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taa... tylko po kiego grzyba komuś taki bekon? Może fajniej się do takiego strzela, ale samych korzyści taktycznych dla użytkownika jakoś nie dostrzegam.

W jednym z haseł MW4 będzie: Don't waste your time! Become a hunter faster than others! Albo: Do you wanna start with nothing? You don't have to! Buy lvl 30 for only 100$. Może się wydawać że to tylko nic nie znaczące spekulacje. Bo na razie można kupować wyłącznie gadżeciki itp, ale jak dla mnie, to już tylko kwestia czasu, aby Activision (i nie tylko) brneli w tę stronę dalej.

16. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Wystarczy, że się dobrze przyjmie i ludzie będą to kupować. Wtedy wspaniałomyślne Acti wzbogaci ofertę o jeszcze kilka fajnych rzeczy niby nic nie znaczących :D

17. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Nowe kamuflaże nie sprawią, że będziesz znowu szczęśliwy. Sprawią, że będziesz nieszczęśliwy w nowym otoczeniu. Zamiast naprawić zepsuty produkt, Acti daje bezmyślnym burgerom szansę żeby wtopili jeszcze więcej kasy. $60 za BO2, $50 za wszystkie DLC no i $10 za nowe kamuflaże i celowniki. To powinno być za darmo! ! ! Myślę, że te kamuflaże i celowniki stworzyli jeszcze na początku gry, a teraz sprzedają coś co powinniśmy mieć wliczone w cenę.

Jak dla mnie to już jest naprawdę komedia, co się dzieje w tym momencie. W 3 patchach z rzędu nerfują SMG, buffują AR i LMG i zachęcają graczy do kampienia. Nie mówiąc już o tym, że karabiny snajperskie pozostawią bez zmiany. A są one lepsze na bliski dystans niż SMG. Wystarczy 1,2,3-QUICKSCOPE i leżysz. 1 strzał-trup. A SMG wpakowujesz 10 strzałów i nic. Vonderhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar!

18. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jak dla mnie to Bo2 zmierza w kierunku GoW tam też, przecież za lepsze kamuflaże do broni obrazki itd trzeba płacić . Wogóle szok, że jeszcze nie zrobili przepustki sieciowej do BO2. W Bo2 mam już mistrza prestiżu ale głównie tę grę mam dla zombii.
    Chociaż podstawowe mapki bardzo mi się nie podobają to Die Rise już powoli pokazuje potencjał zombii, zobaczymy następne oby były jeszcze lepszę.

19. shaigo

shaigo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    A już niebawem MAKROpłatności

20. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Wczoraj sprawdzałem te super extra wypasione mikro dodatki i są masakryczne. Możesz kupic paczkę map z danego regionu za jedyne 80 MSP. Również możesz nabyc dodatkowe klasy za ileś tam MSP czyli masz w sumie 10 klas! Na deser możesz kupic nowiusieńkie celowniki dzięki, którym będziesz pro, inni ich nie mają. Czym prędzej kupuj taniutkie MSP na Allegro:)
    Tekst napisany dla waszego humoru.
    Nie mam jedno znaczej opinii na temat tych mikropłatności w grach. Jednak jestem przychylny, że raczej powiiny byc one za free. Kupujesz gre za ok. 200 zł. Skoro wydałem tyle kasę to mam pełnowartościową grę:) Owszem mam ale z czasem ta gra nie jest pełnowartościowa, bo aby grac na nowych mapkach musisz wydac łącznie ponad 100 zł. Jest to dosc kontrowersyjny temat. Podam przykład:
    Jest X gra, ma ona dobre multi. To do takiej gry powinno byc płatne/free DLC
    Jeśli wydawca włożył w to sporo pracy, super mapki, extra lokalizacje, czuc powiew świeżości to wydaje się, że winno to byc płatne
    A jeżeli również wyda super mapki, bo poprzednie się trochę przejadły, chcę aby gracze grali w jego gierkę to powinny byc za free.
    Świat zmierza na psy, żądza pieniądza, wszystko płatne. Jednak w tym wszystkim musimy zachowac zdrowy rozsadek. Nie kupowac pierwszych lepszych, bardziej promowanych dodatków, jakiś motywów( no chyba za kasa dla Ciebie graczu to nie przeszkoda. Jestem skłonny zapłacic za mapki jakąs cenę, rozsądną cene bo to co Prezentuje Activision to jest totalna porażka. Kupując dla przykładu zestaw 4 DLC może maksymalnie jest tam 20 mapek musisz wydac 4800 MSP, za taką cenę można już grę kupic.
    Ostatnie zdanie. W Black Opsie II wprowadzono mikropłatności ale na otarcie łeż Activision dało mapkę Nuketown, taki deal, coś za coś:)

21. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Już sie bałem, że pisałeś poważnie :)

Taka prawda. Coś co powinniśmy mieć za darmo jest płatne, żeby wykupić te wszystkie pakiety celowników itp. trzeba wydać $20. Map pack, w którym są 4 mapy multiplayer, 1 mapa zombie i nowa broń kosztuje $15. Nie mam pytań. Te map packi są i tak lepsze niż te do MW3, gdzie dostawało się mapy do jakiegoś Face-Off, w który mało kto w ogóle grał.

Trochę boli mnie, bo wykupiłem tę zafajdaną kartę sezonową za 4800 MSP i tych kamuflaży, które są przecież DLC nie dostanę. A złotówki więcej nie wydam na ten szajs.

Wczytywanie...

Poleć forum