1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Activision zaprezentuje nową grę VGA 2010. To Prototype 2?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Listopad 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tajemniczy obrazek zdradza jedynie jeden fakt – gra zostanie zaprezentowana na gali Video Game Awards 2010.

Pod adresem murderyourmaker.com znajdziecie grafikę-zajawkę w znacznie większej rozdzielczości. Jedyne co przychodzi mi do głowy to właśnie Prototype 2 – sugerująca jest ściana w tle, no i hasło „zamorduj swojego stwórcę” pasuje całkiem zgrabnie do kontynuacji przygód Alexa.

Czy mam rację dowiemy się 11 grudnia - na gali VGA 2010.

Źródło

Jeżeli to będzie Prototype 2 to się ucieszę gdyż jedynka była bardzo dobrym slasherem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobre info , ale widziałem je już 2 dni temu.;)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Chyba najlepszy news od paru ładnych dni wg mnie:) Prototype 1 był zaje*****y, 2 już się nie mogę doczekac : D

5. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    slashery są najgorszym typem gier dla mnie, ale nie wydaje mi się żeby prototype 1 był taką grą. Zobaczymy co ciekawego pokazałaby 2 część bo 1 nie za bardzo mnie zainteresowała.

6. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Jeśli mocno rozjaśnicie obrazek to u góry po prawej można zobaczyć czyjąś twarz tylko nie wiem czyja to, bo nie grałem w Prototype, więc może wy byście wiedzieli ?

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Racja racja Prototype był bardzo fajny ale po paru godzinach (dniach) robił się już nudny.. Chociaż przez pierwsze dni nie szło mnie oderwać od tej gry, ale mówię później już grałem tylko dlatego że chciałem skończyć..
    Jak Prototype 2 będzie podobny do 1 ale bardziej urozmaicony to się będę bardzo bardzo cieszył :)

A tak w ogóle to screen mi przypomina film horror. Gdzie nazista szukał nieśmiertelności i trafił do rodziny na wsi (a zajmował się czarną magia itp) i tam jakoś zabijał mijały lata.. Później został wypuszczony na wolność i potrzebował ludzkiej niewinnej krwi by osiągnąć nieśmiertelność (nieśmiertelność tam była ukazana jako symbol pojawienia się trzeciego oka). I właśnie ten screen choler*ie przypomina mi ten film. Tylko właśnie nazwy nie pamiętam (Film był nawet niezły).

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nie ma co gdybać tylko czekać a w Prototype sam bym zagrał :D

9. siwy1400

siwy1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Faktycznie- Imageshack - bghome0.jpg koleś w kapturze pewnie Alex Mercer.

10. kossity1

kossity1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    :)

Prototype 2 byl wypas jakby poprawili troszke grafike chociażby do takiej z gta4, z tego co pamietam w prototype byla grafa jak w spidermanach etc .. . ale ogółem gra na dobrym poziomie.

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tak chcemy Prototype 2 ! Jedynka była prześwietna, można było tam się wyżyć jak nigdzie, Alex gołą (umięśnioną) ręką tnął ludzi w pół :D I te sprawy mmm..

12. konradstw

konradstw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szydłowiec
    Miejmy nadzieje ze to 2 prototypa, pierwsza czesc na prawde byla prze zaje...

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Prototype to fajna gierka, troche pocinałem w to na PeCecie jak jeszcze X360 nie miałem :) ogólnie bardzo fajny pomysł, wszystko ok, tylko że po kilku dniach się nudzi nawalanie wszystkim i we wszystko. Jeśli z dwójką coś by zrobili, żeby się nie nudziła to pewnie będzie ekstra gierka.

14. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli to Proto 2, to chyba nie będziemy grali Alexem. Jeśli hasło mówi "zabij swojego stwórcę" to pewnie akcja będzie pokazana z oczu osoby która została przemieniona przez Alexa. Bynajmiej takie są moje domysły.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum