1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aczki z gta 4.

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Falandir, Październik 26, 2011.

1. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    Witam. Mam mały problem z 2 osiągnięciami, może ktoś bawił się w zdobywanie w gta 4 lub wie.
    1. osiągnięcie Liberty City (5) - After meeting all possible friends, the ones left alive all like you
    above 90%. Czy mogę wykonać te osiągnięcie na save, na którym przeszedłem już cały wątek i Roman nie żyje ? w statystykach jest Roman 83 %, więc nie chcę robić wszystkiego na marne gdy okaże się że i jego weźmie pod uwagę.
    2. You Got The Message - Deliver all 30 cars ordered through text message. Co prawda koleś zamieszcza do tego mapkę gdzie można znaleźć owe samochody, ale czy można brać je po kolei czy trzeba się trzymać określonej listy? Jest sms, ale w nim jest tylko załączona fotka na której i tak mało widać, a raczej nie ma w treści napisane jaki to samochód.

Byłbym wdzięczny za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. alexik.69

alexik.69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1) Tak, gdyż achievement odnosi się tylko do żyjących znajomych.
    2) Musisz wykonywać wg kolejności smsów. W treści smsa masz nazwę auta, więc na mapie, której używasz powinno być zaznaczone, gdzie się ono znajduje.

4. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    dzięki kolego .

Wczytywanie...

Poleć forum