1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter audio xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez keniou, Listopad 7, 2013.

1. keniou

keniou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi jaka jest różnica w podłączeniu słuchawek przez adapter audio ADAPTER AUDIO XBOX 360 5,1 na Bazarek.pl a zwykły kabel AV http://www.hardwareschmiede.de/product_info.php?products_id=560
    Oczywiście oprócz wejścia optycznego w tym pierwszym przypadku. Chodzi mi konkretnie o jakość dźwięku w słuchawkach

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. keniou

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Albo nikt nie wie albo kolejny raz zadałem dziwne pytanie. pozdro

4. Widmo666

Widmo666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    Kolego, zapewniam Ciebie że nie uświadczysz żadnej różnicy, jakość dźwięku będzie identyczna. Sam miałem i adapter audio (oryginalny Microsoftu), jak i kabelek wyżej przez Ciebie wspomniany, nie licząc kilka podróbek jakie zakupiłem wcześniej. Hmmmm, jeżeli zależy ci na w miarę dobrej jakości dźwięk, polecam jakiś wzmacniacz słuchawkowy, przed słuchawkami, może fiio e5 (niedrogi i ładnie podbija bas). Pamiętaj też o tym, iż xbox 360 nie posiada wzmacniacza i wypadało by jakoś słuchawki napędzić ;) aby uzyskać w miarę satysfakcjonującą jakość dźwięku, nie mówiąc już o regulacji głośności itp.

PS. Mam nadziej, że dobrze zrozumiałem o co ci chodziło ;)

1 osoba to lubi.
  5. keniou

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kupiłem słuchawki turtle beach XL1 w dobrej cenie, podłączyłem ten zestaw przez kabel AV component (kabel był w zestawie z konsolą) i jest delikanie pisząc kibel a wcześniej podłączałem słuchawki do TV przez zwykłe wejście słuchawkowe, słuchawki nawet rozsądne firmy Sony i jakość była zdecydowanie lepsza. Dlatego padło pytanie czy coś źle podłączam? Czy słuchawki do bagno? Może jest coś magicznego/prostego do zastosowania o czym nie wiem.

Kolego, bas w tych słuchawkach jest dobry a chodzi mi o słyszalność chociażby kroków w czasie gry czy kierunku strzałów itp

6. Widmo666

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    Trochę popatrzyłem na ten headset, nie znalazłem tam jakiegoś equalizera, w moim przypadku takowy występuję (mój model headseta - SteelSeries Spectrum 7xb). Co więcej, owy equalizer daje mi dostęp do jednego z trybów tj. Performance: dla dźwięku bezpośredniego, odgłosu kroków i strzałów. Zapewne o taki efekt ci chodzi. Nie sądzę, abyś coś źle podłączył, tak czy inaczej jakość dźwięku w tym wypadku może być raczej zależna od kwestii budżetowych ;) Szkoda że nie miałem ich na głowie, wtedy pewnie mógłbym ci coś więcej powiedzieć.

Pozdrawiam,

7. keniou

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Na pewno słuchawki za 100 zł graja słabiej niż za 400/500 zł mało tego te drugie maja więcej opcji. Zastanawiam się czy jeśli puszczę dźwięk z telewizora (przez gniazdo słuchawkowe) będzie lepszy niż bezpośrednio z konsoli.

8. Widmo666

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    W jakimś stopniu na pewno, jak wcześniej wspomniałem, jakiekolwiek urządzenie, które wzmocni sygnał powinno choć trochę poprawić jakość dźwięku. Nie polecam nikomu podłączać słuchawek bezpośrednio pod xboxa 360, ponieważ nigdy w pełni nie wykorzysta się pełnej mocy słuchawek, a na pewno nausznych.

9. keniou

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Myślę, że udało mi się dowiedzieć tego co chciałem. Dzięki za pomoc, pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum