1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter do słuchawek czy słuchawki?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Felmyst, Październik 25, 2012.

1. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Witam. Mam podłączonego xBoxa do monitora i niestety nie mam dźwięku ;) Rozważam dwie opcje. Kupno słuchawek do xBoxa czy może lepiej zainwestować w adapter i korzystać ze słuchawek z telefonu, lub jakiś innych? Nie potrzebuję mikrofonu. Chcę tylko słyszeć gry ;) Co doradzicie?

//Edit
    Widzę już, że nie będę słyszał głosów z gry...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Kabel composite(tez zwykly z chinchami) zdjac obudowe aby sie zmiescilo z tym HDMI, przejsciowka z chinchy na jacka i do tego głośniki

lub

ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (2725428241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tematów było wiele o tym. Następnym razem szukaj :)

Wczytywanie...

Poleć forum