1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Acer4ever, Październik 13, 2008.

1. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    Witam
    http://www.allegro.pl/item456574469_adapter_madcatz_xbox_360_hdmi_conversion_kit.html

Spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś? Ostatnio sam o tym czytałem, i szczerze powiedziawszy nie wiem co o tym sądzić. Czy to dobrze skaluje obraz? Czy jakość jest równie dobra co na oryg kabelku HDMI, czy może lepiej pozostać przy componencie albo VGA. Jeśli ktoś się z tym spotkał prosiłbym o wypowiedzenie sie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Adapter HDMI

Podejrzewam ze nie polepszy Ci to jakosci obrazu, poniewaz prawdopodobnie przetwarza to sygnal component na sygnal cyfrowy i przekazuje przez HDMI. Czyli w zasadzie jakosc bedzie taka sama jak przy kablu component.

4. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

Jakosc wyjscia bedzie jak na vr z wbudowanym zlaczem hdmi?

5. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away

Też myślałem o czymś takim, bo mam x'a z 06 i nie mam hdmi. Moim zdaniem to powinno zdać egzamin. Czytałem o tym na forum jakimś amerykańskim i pisali, że poprawia... Sam nie wiem co o tym sądzić.

Wczytywanie...

Poleć forum