1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter headset Xbox One

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mc55, Wrzesień 14, 2015.

1. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam, mam do Was pytanie, padł mi już drugi oryginalny przewodowy zestaw headset (złamał się kabelek przy obudowie złącza) zastanawiam się nad kupnem adaptera ale mam wątpliwość związaną z tym urządzeniem, otóż na zdjęciu widać że załączona przejściówka posiada trztypinowy jack , a przeciezż każdy zestaw ma cztery piny (słuchawka 2 i mikrofon 2 , separowane masy) chyba że można tam tylko wpiąć stereofoniczne słuchawki wówczas ten wtyk by pasował, ale co z mikrofonem ?

Jeśli ktoś ma taką przejściówkę proszę o wyjaśnienie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. h4smkyPL

h4smkyPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Posiadam taki adapter + słuchawki Kingston HyperX z mikrofonem i działa jak należy, więc nie widzę problemu. Adapter działa należycie

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Tak jak kolega wyżej adapter działa bez żadnego problemu z każdymi hs wyposażonym we wtyk jack 3.5mm

5. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Podłącze się do pytania, gdzie to można zakupić w Polsce? Chodzi o sam adapter bez headsetu.

6. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Allegro, sklepy takie jak RTV EURO AGD, Mediaexpert. Najtaniej jednak na allegro. W biedronce JESZCZE tego nie sprzedają.

Ostatnia edycja: Wrzesień 14, 2015
  7. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć ma do zapytanie do posiadaczy xbox one czy mając ten adapter mogę podłączy turtle beach PX22
    i jak jest opinia wasza o firmie giotech słuchawki.

8. h4smkyPL

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Nie powiem ci bo nie używałem nigdy takich słuchawek. Preferuje Logi, Steelseries lub Kingstony a jeszcze lepiej Razer

Ostatnia edycja: Wrzesień 16, 2015
  9. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Te słuchawki są w zestawie z małym wzmacniaczem, jeśli będziesz chciał go używać to podłączenie będzie trochę zagmatwane gdyż potrzebuje on zasilania z USB i tylko nie wiem czy XONE jest w stanie dostarczyć to napięcie(czy usb3.0 w XONE wykryje wzmacniacz) i wtedy podłączenie wygląda tak:
    Kabel od słuchawek do wzmacniacza ;
    USB od wzmacniacza do PC (bądź XONE jak wykryje);
    kabel audio od wzmacniacza do adaptera przy padzie.
    Jeśli nie będziesz chciał używać tego wzmacniacza sprawa jest o niebo prostsza. Po prostu podpinasz kabel od słuchawek do adaptera i słuchawki wraz z mikrofonem działają :)

Co do firmy giotech, pierwsze słyszę. Jak dla mnie najlepsze słuchawki wychodzą z pod marek Sensheiser, HyperX i Steelseries.

10. h4smkyPL

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    *Sae fakt Logitech nie robi pod X1 pomyliło mi się z PC

Xbox po USB3.0 napięcie dostarczy, ale raczej na pewno nie będzie to działało. Ten wzmacniacz to nic innego jak karta dźwiękowa i niestety x pudło tego nie wykryje. To samo mam z Kingston HyperX. Też jest na USB oddzielny modulik :D i niestety kupa :/
    Z drugiej strony po co kombinować. Jak podłączam HX pod adapter to muszę ściszać dźwięk bo głośno jest. Ale wybór należy do ciebie. Z tego co wiem jest jakaś przejściówka do ps4 aby to zadziałało i ponoć działa z x1
    http://support.turtlebeach.com/kb_upload/image/px22_ps4_setup_diagram.png

11. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzięki za odpowiedz , ze zasilanie nie będą problem mogę zawsze podłączy pod telewizor , tylko ma te giotech headset 3-hc i po dwóch tygodniach już są problemy więc chyba trochę dopłacę i sobie kupię TurtelBeach px22.

12. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz te stare headsety? Nie chcesz ktoregos sprzedac za grosze? (zrobie sobie przejsciówke pod głos z czatu)

Wczytywanie...

Poleć forum