1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter Headset

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiewior04, Kwiecień 16, 2014.

1. wiewior04

wiewior04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczytna
    Witam, czy jeśli podłącze taki adapter to mojego pada, to czy on rozdzieli dźwięk na:
    - głos innych graczy przez xbox live
    - dźwięk z gry

Oto link do adaptera - .ADAPTER HF HEADSET SŁUCHAWKI PC do Xbox 360 (4144843633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Dziękuje z góry za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Wydaje mi się że wiem o co ci chodzi . Tam jedno gniazdo jest do słuchawek a drugie do mikrofonu, żebyś mógł podpiąć headset jak z komputera . Więc nie rozdzielisz dźwięku osobno przez ten adapter, ale chyba w opcjach xboxa można zmienić żeby dźwięk z gry leciał na tv a głos na słuchawkach i na odwrót ale to już pewnie wiesz :)

4. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Nie ma takiej opcji. Jak chcesz slyszec dzwiek z gry, i glos ludzi musisz kupic odpowiedni headset. Albo na patencie poleciec tz. Sluchawki pod zwyklego jacka wpinasz w tv, przejsciowka z 2,5 na 3,5 w pada, podpinasz mikrofon, przestawiasz opcje glosu headsetu zeby szlo na glosniki-ktore sa twoimi sluchawkami i juz;) Slyszysz glos z gry i ludzi. Testowalem ten patent, niby fajnie ale bieda. Polecam Ci headset Matz Tritton Trigger ;) Kupilem taki niedawno i jestem Mega zadowolony:)

Wczytywanie...

Poleć forum