Adapter Headset

wiewior04

Świeżak
Świeżak
Witam, czy jeśli podłącze taki adapter to mojego pada, to czy on rozdzieli dźwięk na:
- głos innych graczy przez xbox live
- dźwięk z gry

Oto link do adaptera - .ADAPTER HF HEADSET SŁUCHAWKI PC do Xbox 360 (4144843633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Dziękuje z góry za odpowiedzi
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wydaje mi się że wiem o co ci chodzi . Tam jedno gniazdo jest do słuchawek a drugie do mikrofonu, żebyś mógł podpiąć headset jak z komputera . Więc nie rozdzielisz dźwięku osobno przez ten adapter, ale chyba w opcjach xboxa można zmienić żeby dźwięk z gry leciał na tv a głos na słuchawkach i na odwrót ale to już pewnie wiesz :)
 

MegatonPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma takiej opcji. Jak chcesz slyszec dzwiek z gry, i glos ludzi musisz kupic odpowiedni headset. Albo na patencie poleciec tz. Sluchawki pod zwyklego jacka wpinasz w tv, przejsciowka z 2,5 na 3,5 w pada, podpinasz mikrofon, przestawiasz opcje glosu headsetu zeby szlo na glosniki-ktore sa twoimi sluchawkami i juz;) Slyszysz glos z gry i ludzi. Testowalem ten patent, niby fajnie ale bieda. Polecam Ci headset Matz Tritton Trigger ;) Kupilem taki niedawno i jestem Mega zadowolony:)
 

Do góry Bottom