1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter HF Headset

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ogames, Styczeń 3, 2013.

1. ogames

ogames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    Witam, zastanawiam się nad kupnem takiego czegoś : Adapter HF Headset słuchawki PC na Xbox 360 (2877894328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .
    I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy ten adapter będzie aby działał w padzie bezprzewodowym?
    Bardziej mam na myśli, czy jeżeli podłączę słuchawki do niego, głos będzie normalnie szedł z gry?
    Poprostu jakoś nie mogę sobie wyobrazić, jak głos ma się wydobywać za pomocą pada.

Proszę o szybką odpowiedź. Nie wiem czy warto to kupywać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a gdzie jest napisane ze bedzie dzwiek przez to szedl? czytaj opis, umozliwia podpiecie HEADSETU z komputera czyli 2 wtyczki z jackiem 3,5 do pada zamiast standardowego z xboxa

4. ogames

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    Tak, ale jeżeli dobrze zrozumiałem, to podłaczając adapter do pada, a potem słuchawki, powinienem słyszeć dzwięk przez słuchawki tak ?

5. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    No tak, po to jest te złącze :p

6. ogames

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    No. Więc chciałbym wiedzieć, czy to będzie działać w padzie BEZprzewodowym.

I czy ten głos to będzie tylko rozmowy graczy? Czy także głos z gry? Bo jeżeli bez głosu z gry, to już wszystko jasne...

7. graffit

graffit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tez chcialby sie dowiedziec czy grajac normalnie single player bezprzewodowym padem z ta przejsciowką i zwyklymi sluchawkami bede slyszal wszystko z gry?

8. gregirland

gregirland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
    to może ja się też podepnę, bo też natknąłem się na te adaptery:

Posiadam słuchawki Creative Fatality (Super Słuchawki+mic, Polecam) Czy podpinając te słuchawki do adaptera, a adapter do pada Bezprzewodowego, czy będę mógł prowadzić normalnie rozmowę, i słyszeć głos z gry w słuchawkach?
    Po drugie, czy regulacja głośności dzwieku z poziomu słuchawek jak i wyciszanie mic, będzie działało?

Pytam bo nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

9. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie bedziesz slyszal dzwieku z gry tylko przez to bedziesz mogl sie komunikowac.Tam masz dzwie wtyczki jedna do sluchu a druga do mikrofonu.Do postu wyzej Bedzie dzialalo

10. gregirland

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
  11. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Doba zeby wszystko bylo jasne.Ta przejsciowka jest po to aby podlaczyc normalne sluchawki zamiast oryginalnego HEADSETA OD Xbox360 i przez ta przejsciowka tylko mozna sie komunikowac wiec bedziemy tylko slyszec ludzi np. Z grupy xbox live party albo z gry na czacie glosowym.Przez ta przejsciowke nie bedzie slychac glosu gry na single player.Dziala na padzie bezprzewodowym.

1 osoba to lubi.
  12. gregirland

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
  13. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czyli rozumiem ze chcesz niemiec mikrofonu przy sluchawkach tylko w ten adapter wczepic :D marnie to bedzie wygladalo bys musial przy glowie pada trzymac :D.Ale chodzi mi o to czy masz 2 koncowki na koncu kabla 3,5 jack jedna od mikrofonu i jedna o dzwiku czy na USB. Bonie wiem jak podlaczysz usb chyba ze jakas przejsciowke kupiszz USB na 3,5 jack chodzimi o taka wtyczke [​IMG]

14. gregirland

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
    czyli wychodzi na to że grając musiałbym mieć właczony dzwięk z gry na głośnikach....jeśli tak to bez sensu

p.s Tak posiadam wyżej pokazane wtyki.

15. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No na to wychodzi :D kupcie sobie Headseta ja wychaczylem na allegro za 5zl z wysylka 12 zl zaplacilem :D i dziala. To jak posaidasaz takie wtyczki to bedzie ci dzialalo ale tylko komunikacja glosowa nigy nie bylo zeby przez pada byl dzwiek z gry na single player.

Wczytywanie...

Poleć forum