1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter PS2 -> X360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Dragsiu, Grudzień 21, 2010.

1. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam pytanko odnośnie takiego adaptera, przejściówki. Działają na tym podobno pady od ps2, ale co np z kierownicami? Dokładnie chodzi o Manta Compressor Supreme 2. Posiada ona złącza USB, oraz PS2. Sprzedawcy na aukcjach podają, że kompatybilne są pady, oraz maty, ale nie spotkałem się z informacją o kierownicach. Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy to wypali (podpięcie tej manty do xboxa)? Może ktoś z Was czegoś takiego używał? Z góry dzięki za info ;)

LINK

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Niestety to nie wypali . ; / (Też tak chciałem zrobić)

4. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To pewne? Próbowałeś podłączyć i nie działało?

5. mark1618

mark1618 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cieszyn
    A czy w przypadku gitar do Guitar Hero będzie to samo?

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    podobno trzeba mieć pada z kablem od 360 i wtedy pójdzie pad od ps2, ale widzialem też za 99 zł przejściówkę do której nic nie potrzeba, ale jak to jest z kierownicami i gitarami to bóg jeden wie

7. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Na pewno takie coś nie zadziała . Mój kolega próbował . Trzeba mieć specjalną kiere do xboxa 360

8. stonalodz

stonalodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łódź
    Dokładnie tak jak mówią, kierownica nie będzie działała w pełni sprawnie. Mam taka przejściówkę i kierownicę mantę, i działa, tylko że nie ma analogowego gazu, ster działa ładnie, natomiast gaz i hamulec działa zero-jedynkowo. Wiem że można skonfigurować w kierownicy przyciski, ale nie wiem czy to też wypali.

Wczytywanie...

Poleć forum