Wiedza Adapter SATA-USB iHas Burner Max - co polecacie?

tez polecam wszystko dziala normalnie
 

szymonski

Użytkownik
Użytkownik
wiecie może gdzie dostanę ten adapter w Gliwicach, Zabrzu, Katowicach albo Chorzowie?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
a nie lepiej wziac sobie zasilacz ze zwyklego kompa jest najpewniejszy :) niz te adaptery
 

ShItTeR92

Użytkownik
Użytkownik
Jak wyglądałaby sprawa z netbookiem ?

Mam ihasa 124B i netbooka. Czy dam rade nagrywać gry przez netbooka ?? Jeśli tak to proszę o jakieś informacje co jest potrzebne i jak się za to zabrać ? Naped ihasa mam sflashowany burner max.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Adapter SATA-USB iHas Burner Max - co polecacie?

Jak wyglądałaby sprawa z netbookiem ?

Mam ihasa 124B i netbooka. Czy dam rade nagrywać gry przez netbooka ?? Jeśli tak to proszę o jakieś informacje co jest potrzebne i jak się za to zabrać ? Naped ihasa mam sflashowany burner max.
Musisz dokupić tylko przejściówke usb-sata ;-)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

Tomo262

Użytkownik
Użytkownik
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik

neo88

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy mogę przerobić swojego ihasa, przez przejściówkę usb?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak, mozna
 

neo88

Użytkownik
Użytkownik
barman_2000
masz może ten plik: iXtreme Burner Maxw link tutku wygasł a
ja chcę przerobić swojego ihasa.
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zakupiłem nagrywarkę ihas 124b, i chciałbym podłączyć ją do laptopa, gdyż nie pasuje ona do stacjonarnego. Moglibyście podać mi jakieś przejściówki (najlepiej tanie), które nie wpłyną na jakość nagrywania gier xgd3? Z góry dziękuje.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najlepsze rozwiązanie polecane to unitek adapter USB-SATA
Unitek Y-1031 kabel USB adapter do dysku IDE SATA (3420922819) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ewentualnie możesz kupić najtańszy adapter cena w granicach 25zł ale szczerze wolał bym dołożyć na twoim miejscu i kupić Unitek-a
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
A ide-sata, gdyż tak była podłączona stara nagrywarka :)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolego jeden i drugi adapter które są dostępne czyli Unitek i zwykły mają wyjście ide-sata / usb-sata przeczytaj opis to bedziesz wiedział
 

morty79

Banned
Użytkownik
Czy jak mam komputer stacjonarny i wejściem ata moge podłączyć nagrywarke ihas przez usb jeśli tak to prosze bardzo o pomoc
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Najlepszy adapter to Unitek. Nie warto pakować się w żadne inne.
 

Cisek007

Użytkownik
Użytkownik
Czy jak mam komputer stacjonarny i wejściem ata moge podłączyć nagrywarke ihas przez usb jeśli tak to prosze bardzo o pomoc
Tak jak napisał kolega wyżej z unitekiem UNITEK Y-1031 konwerter mostek USB IDE/SATA 24H (3456056228) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podłączysz bez problemu do stacjonarki sam przez dłuższy czas tak musiałem robić i zadnej płyty nie uwaliłem :)
 

morty79

Banned
Użytkownik
A mozna prosić o instrukcję jak to sie Podłącza
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
Więc zapytam inaczej. Jestem zielony w tych sprawach, jeśli zakupie unitek 1031, to czy będę musiał kupić do niego jakieś kable? (nie posiadam ŻADNYCH kabli do ihasa). Czy oprócz uniteka będzie mi potrzebne coś jeszcze? Czy zawiera on kable do podłączenia nagrywarki, do podłączenia mostku do komputera itp? Z góry dzięki.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
nic wszystko w zestawie
 

Do góry Bottom